„Samsung Galaxy Buds2“ apžvalga

Belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ – mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. Atsparios lietui ir prakaitui, lengvai priderinamos prie ausies formos, patogiai valdomos. Ką daugiau gali suteikti naudotojui belaidės ausinės „Galaxy Buds 2“, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy Buds2“ – išvaizdžios ir minimalistinės belaidės ausinės, o keičiamo dydžio guminiai antgaliai padeda jas lengvai priderinti prie ausies formos
  • Norint išnaudoti visas belaidžių ausinių funkcijas, jas reikėtų susieti su „Android“ įrenginiais, naudojant programėlę „Galaxy Wearable“
  • „Samsung“ savo ausines kuria su gerai žinomu garso įrangos kūrėju „AKG“, todėl „Galaxy Buds2“ gali pasigirti kokybišku garsu
  • Šios belaidės ausinės turi aktyvaus triukšmo slopinimo funkciją, kuri gali pašalinti didžiąją dalį aplinkos garsų, taip pat ir aplinkos garso praleidimo funkciją, leidžiančią aiškiai girdėti, kas vyksta aplink neišsiėmus ausinių

Daugiau apie „Samsung Galaxy Buds2“ ir šių belaidžių ausinių funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galaxy Buds2“ savo kainos segmente garso kokybe nė kiek nenusileidžia savo konkurentams. Ausinės taip pat siūlo dviejų tipų triukšmo slopinimą: aktyvų, o išjungus šią funkciją – pasyvų. Taip pat „Galaxy Buds2“ turi ir aplinkos garso funkciją, o visas jas galima patogiai valdyti „Samsung Wearable“ programėlėje. Bet svarbiausia – tai vienos iš lengviausiai ir patogiausiai ausyje besilaikančių ausinių, su kuriomis tikrai norėsite muzikos klausytis dar ilgiau“, – pasakoja „Bitės Profė“ Nėja.

Šias ausines patogiai galite susieti ir su kitais „Samsung“ įrenginiais. Vienas jų – išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch4“ ir „Watch4 Classic“, kurios yra puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, lėmęs didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. Kokias funkcijas talpina šie laikrodžiai, pasakoja „Bitės Profai“ vaizdo apžvalgoje.

Belaides ausines lengvai valdykite ir išmaniuoju telefonu. „Galaxy“ šeimą papildę telefonai „Z Fold3“ ir „Z Flip3“ dar geriau prisitaiko prie įvairių mūsų poreikių, kai telefonas gali tapti planšete, arba priešingai – susilankstyti į itin kompaktišką įrenginį. Kuo šie telefonai išsiskiria iš minios ir ką siūlo savo naudotojui, pasakoja „Bitės Profai“.

Kad ausines išsirinkti būtų dar lengviau, „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis ausines ir pataria, kaip išsirinkti ne geriausias pasaulyje, bet būtent tinkamiausias jums.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.