„Samsung Galaxy Z Fold3 | Z Flip3“ apžvalga

„Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų šeimą papildę „Z Fold3“ ir „Z Flip3“ atnešė naujų vėjų į telefonų rinką. Šie telefonai dar geriau prisitaiko prie įvairių mūsų poreikių, kai telefonas gali tapti planšete, arba priešingai – susilankstyti į itin kompaktišką įrenginį. Kuo šie telefonai išsiskiria iš minios ir ką siūlo savo naudotojui, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy Z Fold3“ – išmanusis, kurį atvertus, pasitinka didesnis, planšetinio kompiuterio dydžio ekranas
  • „Galaxy Z Flip3“ – praktiškas ir tilps į bet kurią kišenę, o atsiliepti į skambučius ar matyti gautus pranešimus galima net neatlenkus įrenginio
  • Abu modeliai – pirmieji telefonai su lankstomais ekranais, kurie atsparūs vandeniui
  • Unikali jų forma leidžia rašyti lyg kompiuteriu, paprasčiau peržiūrėti nuotraukas ir lengviau išnaudoti kitas funkcijas

„Šie „Samsung Galaxy Z“ serijos telefonai laužo nusistovėjusias išmaniųjų dizaino gaires ir priverčia iš naujo pažvelgti į tai, ką sugeba išmanusis telefonas. Tiek „Galaxy Z Fold3“, tiek „Z Flip3“ dar labiau prisitaiko prie naudotojo poreikių, o aukščiausios kokybės parametrai tikrai užtikrins puikią naudojimosi patirtį. Šie išmanieji telefonai – tikra pažanga telefonų rinkoje“, – įspūdžiais dalijasi „Bitės Profas“ Mantvydas.

Technologijų milžinė „Samsung“ atkreipia dėmesį į tai, kas svarbiausia jų klientams, dėl ko gaminami įrenginiai dažnai atsiduria tarp geriausiųjų. Kokie dar aukščiausios klasės telefonai-flagmanai patenka tarp geriausiųjų, atskleidžia „Bitės Profai“.

Kartu su „Galaxy Z“ telefonų serija, „Samsung“ pristatė ir išmaniuosius laikrodžius „Galaxy Watch4“ ir „Watch4 Classic“. Jie – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, o kodėl ir dėl kokių funkcijų šie išmanūs laikrodžiai gali tapti geriausiais metų laikrodžiais, pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.

Taip pat, „Bitės Profė“ Nėja pristatė lengviausias ir mažiausias iki šiol sukurtas „Samsung“ belaides ausines – „Buds2“. Kokias funkcijas savyje talpina ir ką siūlo naudotojui, sužinokite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: