„Samsung Galaxy Watch 4 | Watch 4 Classic“ apžvalga


 
Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, lėmęs didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai ir kodėl gali pretenduoti į geriausių šiuo metu rinkoje esančių išmaniųjų laikrodžių vardą, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Vienintelis laikrodžių skirtumas – dizainas: „Galaxy Watch 4“ tiks vertinantiems modernumą ir paprastumą, o „Watch 4 Classic – mėgstantiems klasikinę išvaizdą ir norintiems pažangiausių sprendimų
  • Didžiausias šių išmaniųjų laikrodžių privalumas – visiškai nauja, kartu su „Google“ kurta „Wear OS 3“ operacinė sistema
  • „Watch 4“ laikrodžių serija savyje talpina visiškai naujus procesorius, kurie yra 20 proc. greitesnį ir net 10 kartų geriau apdoroja vaizdą
  • Tai pirmieji laikrodžiai pasaulyje, kurie gali nustatyti kūno sudėjimą ir suprasti kūno sandarą

„Samsung“ pasistengė, kad įrenginiams netrūktų sveikatingumo ir sporto pažangos stebėjimo funkcijų, taip pat, kad laikrodžių greitis užtikrintų sklandų veikimą, o vaizdas ekrane taptų gerai matomas. „Google“ kurta operacinė sistema – viena lengviausiai valdomų ir pasižyminčių funkcionalumu. Todėl tiek „Galaxy Watch 4“, tiek „Watch 4 Classic“ – puikūs įrenginiai, pretenduojantys į geriausio laikrodžio vardą“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Išmanieji laikrodžiai „Samsung“ – puikūs pagalbininkai poilsiaujant, dirbant, sportuojant ir net miegant. Tokios funkcijos, kaip elektrokardiograma ir spaudimo matavimas, padeda kiekvienam prižiūrėti savo sveikatą išmaniau ir lengviau, todėl „Bitės Profai“ pasakoja, kaip naudotis EKG ir spaudimo matavimo funkcijomis, kurios veikia ir šiuose „Samsung“ laikrodžiuose.

Išmanieji laikrodžiai padeda su kasdienėmis užduotimis susitvarkyti greičiau, patogiau ir lengviau, o „Bitės Profai“ dalijasi 5 išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, kurios gali palengvinti jūsų gyvenimą.

Pristatydami išmaniuosius laikrodžius „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“, „Samsung“ atnešė naujų vėjų ir į išmaniųjų telefonų rinką. „Galaxy“ šeimą papildę telefonai „Z Fold3“ ir „Z Flip3“ dar geriau prisitaiko prie įvairių mūsų poreikių, kai telefonas gali tapti planšete, arba priešingai – susilankstyti į itin kompaktišką įrenginį. Kuo šie telefonai išsiskiria iš minios ir ką siūlo savo naudotojui, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: