„Samsung Galaxy A53“ apžvalga

„Samsung Galaxy A“ serijos išmanieji geriausio vidutinės klasės telefono rinkimuose neabejotinai taptų vieni ryškiausių favoritų. Tai galėtų tapti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško akį traukiančio dizaino ir kokybiško įrenginio už patrauklią kainą. Kuo gali nustebinti „Samsung Galaxy A53“, kokios funkcijos užtikrina patogų ir kokybišką naudojimąsi išmaniuoju, sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje apžvalgoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Super AMOLED FHD+“ ryškus, sodrių spalvų ekranas su aukštu 120Hz atkuriamuoju dažniu užtikrins sklandžius įrenginio judesius.
  • Nauja „Ram Plius“ funkcija geba nuspręsti, kiek telefono vidinės atminties paskirti darbinei atminčiai.
  • „Samsung Galaxy A“ neturi belaidžio įkrovimo galimybės, tačiau išmaniojo baterijos talpos turėtų užtekti net dvejoms dienoms.
  • Dėka keturgubos kameris, „Samsung Galaxy A“ iš kitų šios serijos modelių išsiskiria fotografavimo kokybe – nuotraukos ryškios, o spavos jose – sodrios.

Daugiau apie išmanųjį „Samsung Galaxy A53“ bei jo funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galiu drąsiai sakyti, kad renkant geriausią vidutinės klasės telefoną, šis modelis būtų rimtas pretendentas laimėti. Jis patogus, turi ištvermingą bateriją, ryškų ekraną ir puikias kameras. „Samsung Galaxy A53“ išmanųjį telefoną rekomenduoju visiems, kurie ieško geros kainos ir kokybės“, – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Išmanieji telefonai tikrai lengvina mūsų kasdienybę. Vienas tokių atvejų – išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Google Pay“, kuri padės už pirkinius atsiskaityti patogiau ir greičiau, net jei namuose palikote pinigę. Kaip pradėti naudotis šia paslauga, pasakoja „Bitės Profai“.

Be to, ši funkcija veikia ne tik „Android“ telefonuose, palaikančiuose NFC, tačiau ir kai kuriuose laikrodžiuose. Vieni iš tokių - Samsung Galaxy Watch 4” arba “Watch 4 Classic”, kurie puikiai derės su “Samsung Galaxy A53” telefonu - taps išvaizdžiu aksesuaru ir praplės galimybių ratą. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai, sužinosite „Bitės Profų“ vaizdo apžvalgoje.

O neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be muzikos arba vertinantiems išskirtinį patogumą, prie šių išskirtinių išmaniųjų telefonų puikiai tiks belaidės „Samsung Galaxy Buds2“ ausinės, kurios yra mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. Ką daugiau gali suteikti naudotojui belaidės ausinės „Galaxy Buds 2“, pasakoja „Bitės Profai“.  

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.