„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems televizoriams

Paverskite savo kambarį kino teatru namuose – išmanusis televizorius ir naujos kartos televizija padės tai įgyvendinti. Kaip nustatyti televizoriaus parametrus pirmą kartą, valdyti televizorių išmaniuoju telefonu ir dar daugiau išmanių patarimų pateikia „Bitės Profai“.
 

„Televizorius jau seniai tapo ne tik televizijos žiūrėjimo prietaisu. Čia galime atsisiųsti mus dominančias programėles, prijungti kompiuterį ir organizuoti vaizdo skambučius ar kelionių nuotraukų peržiūras. Žinodami pagrindines funkcijas ir gudrybes, išmaniojo televizoriaus galimybes išnaudosite kur kas naudingiau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti išmanųjį televizorių?

Įsigiję naują televizorių veikiausiai norite kuo greičiau išbandyti jo vaizdo ir garso kokybę, tačiau prieš tai turite atlikti jo pirminį nustatymą. Kad tai padarytumėte greičiau ir lengviau, „Bitės Profai“ pasakoja apie svarbiausius pirminio nustatymo žingsnius. Juos peržiūrėti galite čia.

BITĖS televizija „Go3“ ir internetas namams. Kaip pradėti naudotis?

Įsigijus „Bitės“ namų internetą kartu su televizija „Go3 | BITĖ“ gali kilti neaiškumų, kaip juos sujungti, nustatyti ir valdyti. „Bitės Profai“ vaizdo instrukcijoje detaliai paaiškina visus žingsnius, kuriuos reikia atlikti, kad pramogauti galėtumėte lengviau.

Kaip pirmąjį kartą įjungus televizorių sukurti „Samsung“ paskyrą?

„Samsung“ išmanieji televizoriai – populiariausi pasaulyje, jiems sukurta ir daug programėlių. Tam, kad galėtumėte jų atsisiųsti ar išnaudoti kitas išmanias funkcijas, turite televizoriuje turėti „Samsung“ paskyrą. Kaip ją sukurti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip „Samsung“ televizoriuje įrašyti naują programėlę?

Telefone ar laikrodyje žongliruoti programėlėmis jau esame įpratę. Tačiau gerokai mažiau vartotojų pratę tą patį daryti išmaniuosiuose televizoriuose. Kaip įsirašyti savo „Samsung“ televizoriuje naują programėlę, atsako „Bitės Profai“ čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija „Samsung“ televizoriuje?

Jei jūsų namuose dabar puikuojasi naujas „Samsung“ televizorius, BITĖS Profai dalinasi informacija, kaip pradėti naudotis naujos kartos televizija „Go3 | BITĖ“ būtent šio gamintojo televizoriuje. Sužinokite čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija „Android“ operacinės sistemos televizoriuje?

Jei pradedate naudoti televizorių su operacine sistema „Android“, o jame norite mėgautis naujos kartos televizijos „Go3 | BITĖ“ – BITĖS Profai ateina į pagalbą! Kaip pradėti naudotis televizija „Android“ operacinės sistemos televizoriuje, sužinokite čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija „LG“ televizoriuje?

Įsigijote naują gamintojo „LG“ televizorių? Įsijunkite jame televiziją „Go3 | BITĖ“ ir mėgaukitės kokybišku turiniu. O kaip pradėti naudotis televizija šio gamintojo televizoriuose, sužinokite iš BITĖS Profų parengtos vaizdo apžvalgos čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija su šios televizijos priedėliu?

Nieko baisaus, jeigu negalite į savo televizorių atsisiųsti televizijos „Go3 | BITĖ“ programėlės arba jūsų televizorius yra neišmanus. Naudokite televizijos „Go3 | BITĖ“ priedėlį. O kaip jį pajungti prie televizoriaus, sužinokite pasižiūrėję BITĖS Profų apžvalgą čia.

Kaip valdyti išmanųjį televizorių savo telefonu?

Atsibodo ieškoti vis tarp pagalvių pasimetančio televizoriaus pultelio? Tuomet valdykite savo televizorių telefonu, o kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip telefoną prijungti prie televizoriaus?

Jei namuose su svečiais norite pasidalinti atostogų akimirkomis ir nuotraukomis, įspūdžius perteikti kur kas lengviau bus didesniame televizoriaus ekrane. Kaip padaryti, kad jūsų telefono vaizdas būtų rodomas televizoriuje, detaliai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip prijungti kompiuterį prie išmanaus televizoriaus be laido?

Norint prisijungti kompiuterį prie išmanaus televizoriaus tikrai nebūtinas kabelis – užtenka atlikti kelis nesudėtingus veiksmus. Detalią instrukciją, kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus, pateikia „Bitės Profai“ čia.

Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: