Naudingi patarimai ir instrukcijos „Samsung“ televizorių savininkams

Per pastarąjį dešimtmetį išmanieji televizoriai tapo universaliais namų pramogų centrais. Šiandien televizorius gali veikti kaip galinga garso sistema, namų kino teatro ekranas ar būti naudojamas net vaizdo skambučiams. „Bitės Profai“ dalinasi gudrybėmis, kaip išnaudoti pažangias funkcijas, kad televizoriaus naudojimas taptų ne tik lengvesnis, bet ir išmanesnis.
 

„Išmanieji televizoriai siūlo kur kas daugiau nei vien televizijos kanalų žiūrėjimas. Pasirinkus tinkamus parametrus bei pasinaudojus naudingais patarimais televizorius gali atstoti ne vieną namuose naudojamą įrenginį. Svarbu tik žinoti, kaip išnaudoti visas jo galimybes“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti telefoną prie televizoriaus?

Ilgai žiūrint vaizdo įrašus per mobiliojo telefono ekraną pavargsta akys, be to, telefono ekrane sunkiau įžiūrėti detales net ir turintiems gerą regėjimą. Tad jei esate namuose, komfortiškiau peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus jums padės televizoriaus ekranas. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius šioje instrukcijoje.

Kuo skiriasi nuotolinio valdymo pulteliai?

Nuotolinio valdymo pulteliai, kaip ir kiti įrenginiai, skiriasi atliekamomis funkcijomis. Pavyzdžiui, jie gali padėti patogiau valdyti televizorių, todėl pasirinkus tokį, kuris pilnai atitiktų jūsų poreikius, televizoriaus naudojimas taps vienu malonumu. Sužinoti, kuo skiriasi ir kokias funkcijas atlieka nuotolinio valdymo pulteliai, galite čia.

Kaip ir kokių programėlių reikia atsiųsti į „Samsung“ televizorių?

„Samsung“ televizoriams sukurta daug programėlių, o jas atsisiuntus išmaniojo televizoriaus galimybės tampa dar platesnės. „Bitės Profas“ Andrius paruošė išsamią instrukciją, kaip į savo „Samsung“ televizorių atsisiųsti programėles.

Kokius papildomus nustatymus reikia žinoti, norint dar geresnės vaizdo kokybės?

Visi norime mėgautis geriausia vaizdo kokybe bei raiška televizoriaus ekrane. Žinoma, tai priklauso nuo įrenginio parametrų, tačiau žinant keletą naudingų gudrybių, televizoriaus naudojimo patirtis taps dar geresne. Šiame straipsnyje „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kokius vaizdo parametrus pasirinkti.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: