Naudingi patarimai ir instrukcijos „LG“ televizorių savininkams

Išmanieji televizoriai pasižymi itin plačiomis galimybėmis – šie įrenginiai jau seniai nebėra naudojami tik žiūrėti televizijos kanalus. Žinant keletą gudrybių, televizorius gali tapti garso kolonėle, namų kino teatro ekranu ar net būti valdomas išmaniuoju telefonu. „Bitės Profai“ dalinasi naudingais patarimais ir instrukcijomis, kurios padės išnaudoti visas televizoriaus galimybes.
  

„Šiuolaikiniai išmanieji televizoriai mums leidžia atsisiųsti įvairias programėles, prijungti kompiuterį ar telefoną, klausyti muzikos, net organizuoti vaizdo skambučius ar kelionių nuotraukų peržiūras. Žinoma, kad pavyktų išnaudoti visas televizoriaus galimybes, reikia žinoti keletą pagrindinių funkcijų ir gudrybių“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti telefoną prie televizoriaus?

Prijungus telefoną prie televizoriaus galėsite lengvai pasidalinti kelionių nuotraukomis ar įspūdžiais kur kas didesniame nei telefono ekrane. Kaip padaryti, kad jūsų išmaniojo vaizdas būtų rodomas televizoriuje, „Bitės Profas“ Andrius pasakoja šioje instrukcijoje.

Kuo skiriasi nuotolinio valdymo pulteliai?

Ar žinojote, kad televizoriaus valdymas pulteliu gali būti panašus į darbą kompiuterio pele? Tai visiškai įmanoma, jei pasirinksite tokią galimybę suteikiantį nuotolinio valdymo pultelį. Šiame straipsnyje „Bitės Profas“ Andrius pateikia nuotolinio valdymo pultelių skirtumus ir galimybes.

Kaip ir kokių programėlių reikia atsiųsti į „LG“ televizorių?

Kad savo išmaniajame televizoriuje galėtumėte matyti mėgstamą turinį, žaisti vaizdo žaidimus ar klausytis muzikos, jums reikės atsisiųsti papildomas programėles. Kokios programėlės vertos dėmesio ir kaip jas atsisiųsti į „LG“ televizorių, „Bitės Profas“ Andrius pasakoja štai čia.

Kokius papildomus nustatymus reikia žinoti, norint dar geresnės vaizdo kokybės?

Išmaniojo televizoriaus vaizdo kokybė priklauso nuo įrenginio parametrų, tačiau žinant keletą gudrybių, ją galima paversti dar geresne.  „Bitės Profas“ Andrius paruošė išsamią instrukciją, kokius papildomus parametrus reikia pasirinkti, norint mėgautis dar geresniu vaizdu.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: