BITĖS televizija „Go3“ ir internetas namams. Kaip pradėti naudotis?

„Bitės“ namų internetas siūlo galimybę naudotis moderniu ir visiškai neribotu belaidžiu internetu, „Go3 | BITĖ“ televizija žiūrovus džiugina įvairiomis programomis, naudingu ir pramoginiu turiniu, kuris geba patenkinti daugybę įvairių norų bei poreikių. Ką tik įsigijus šį duetą, naudojimosi pradžios procesai – sujungimas, nustatymai ir valdymas – gali pasirodyti sudėtingi. „Bitės Profas“ Žygis pasakoja, kaip lengvai ir greitai viską paruošti ir pradėti naudotis „Bitės“ namų interneto bei „Go3 | BITĖ“ televizijos teikiamomis galimybėmis namuose.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Go3 | BITĖ“ televizijos priedėlį LAN interneto laidu arba „Wi-Fi“ ryšiu sujunkite su namų interneto maršrutizatoriumi ir keliaukite prie nustatymų.
  • Įjungę televizorių išvysite pasisveikinimo langą. Jei šio lango neišvysite – pasirinkite, kad vaizdas būtų rodomas iš HDMI šaltinio.
  • Pasirinkę norimą kalbą ir kitame lange išvydę, kad esate prisijungę prie namų interneto, spustelkite – „OK“.
  • Prijunkite turimą „Google“ paskyrą ir susipažinkite su paslaugų teikimo sąlygomis, suteiktie leidimus.

Daugiau patarimų, kaip pradėti naudotis „Bitės“ namų internetu ir televizija „Go3“ su priedeliu, sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Ką tik įsigijus „Bitės“ namų internetą ir „Go3 | BITĖ“ televiziją su priedėliu, pastarųjų sujungimas, nustatymas ir valdymas, gali atrodyti lyg raketų mokslas, tačiau viskas yra kur kas paprasčiau. Tereikia atlikti keletą žingsnių ir galėsite mėgautis „Bitės“ namų interneto bei „Go3 | BITĖ“ televizijos teikiamomis galimybėmis. Jei visgi kiltų klausimų, kreipkitės į „Bitės“ klientų aptarnavimo centrą telefonu 1501 ir mes padėsime išspręsti visus neaiškumus“, – teigia „Bitės Profas“ Žygis.

Naujos kartos „Go3 | BITĖ“ televizija ir mėgstamiausiais filmais ar ilgai lauktomis sporto varžybomis dabar galite mėgautis jums patogiame įrenginyje – išmaniajame televizoriuje, planšetėje, kompiuteryje. „Bitės Profai“ vaizdo apžvalgose pasakoja, kaip lengvai pradėti naudotis „GO3 | BITĖ“ televizija įvairiuose įrenginiuose.

Jei svarstote apie naujo televizoriaus įsigijimą, tačiau nežinote nuo ko pradėti, išmaniųjų įrenginių ekspertai – „Bitės Profai“ paruošė vaizdo įrašą, kuriame dalinasi patarimais, ką verta žinoti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis naują televizorių.

Tačiau jei vis dar negalite išsirinkti tinkamiausio iš didžiulės modelių gausos, „Bitės Profai“ paruošė geriausių televizorių TOP 5 ir TOP 5 iki 500 Eur, kad išsirinkti būtų dar lengviau.

Televizorius jau seniai tapo ne tik televizijos žiūrėjimo prietaisu. Čia galime atsisiųsti dominančias programėles, prijungti kompiuterį, organizuoti vaizdo skambučius ar nuotraukų peržiūras. Taigi, vis tik kaip lengvai nustatyti televizoriaus parametrus pirmąjį kartą, valdyti televizorių išmaniuoju telefonu ir dar daugiau išmaniųjų patarimų pateikia „Bitės Profai“.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.