Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija su šios televizijos priedėliu? (ATV598Max)

Televizija „Go3 | BITĖ“ džiugina žiūrovus įvairiomis pramogomis ir naudingu turiniu. Ir nieko baisaus, jei negalite į savo televizorių atsisiųsti šios televizijos programėlės arba jūsų televizorius yra neišmanus. Naudokite televizijos „Go3 | BITĖ“ priedėlį. O kaip jį prijungti prie televizoriaus, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Televizorius, prie kurio jungsite priedėlį, turi turėti HDMI jungtį
  • Norint turėti geresnę signalo kokybę, internetą prie priedėlio prijunkite per tinklo kabelį
  • Prisijungę prie savo „Google“ paskyros, priedėlyje galėsite įdiegti naujų programų

„Televiziją „Go3 | BITĖ“ galima žiūrėti per bet kurio gamintojo ar modelio televizorių. Vienintelė būtina sąlyga – įrenginys turi turėti HDMI jungtį“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

Norėdami pradėti naudotis išmaniąja televizija, pirmiausia prie priedėlio prijunkite elektros maitinimo šaltinį ir įkiškite jį į elektros lizdą.

„Sujungę su televizoriumi, priedėlį prijunkite prie interneto. Jei internetą prie priedėlio norite prijungti per tinklo kabelį, maršrutizatoriaus laidą prijunkite prie priedėlio LAN jungties. Tai jums garantuos stabiliausią internetą. Kitu atveju –„Go3 | BITĖ“ priedėlį šiek tiek vėliau galėsite prijungti prie „Wi-Fi“, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tuomet prijunkite priedėlį prie savo televizoriaus naudojant HDMI laidą ir pasirinkite reikiamą šaltinį televizoriuje. Po to veiksmus tęskite su priedėlio nuotolinio valdymo pulteliu.

„Televizoriaus ekrane pasirinkite norimą kalbą. Jei naudojate „Android“ telefoną, galite tęsti nustatymo procesą per telefoną. Kitu atveju – spauskite „Praleisti“, – aiškina L. Endriukaitis.

Vėliau, jei priedėlio neprijungėte prie tinklo kabelio, pasirinkite savo „Wi-Fi“ tinklą ir įveskite slaptažodį. Norėdami, galite prisijungti prie savo „Google“ paskyros. Taip į priedėlį galėsite atsisiųsti papildomų programėlių, tokių kaip „Youtube“ ir kt. Sutikite su „Google“ paslaugų teikimo sąlygomis ir štai ir viskas – priedėlis sėkmingai prijungtas prie televizoriaus.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: