Kaip prijungti išmanųjį laikrodį „Gudrutis“?

Tūkstančiai Lietuvos vaikų naudojasi išmaniaisiais laikrodžiais „Gudrutis“. Vaikus šie laikrodžiai supažindina su išmaniosiomis technologijomis, o tėvams leidžia matyti, ką veikia jų vaikai ir su jais bendrauti. Kaip pajungti tik įsigytą „Gudrutį“, kad galėtumėte susisiekti su savo atžalomis, detaliai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išpakavus „Gudrutį“ pirmą kartą patartina įkrauti jo bateriją iki galo
  • „Gudrutis“ su jūsų išmaniuoju įrenginiu susiejamas per programėlę „Super-G“
  • Pirmasis laikrodį su programėle susiejęs asmuo tampa jo administratoriumi, tačiau ir kiti asmenys „Gudrutį“ gali stebėti, jei administratorius suteikia prieigą
  • „Super-G Blast“ modelio IMEI kodą rasite laikrodžio meniu, „Super-G Active“ – pabraukę ekraną iš apačios, o „R-10“ ID kodą pamatysite apvertę laikrodį

„Įsigijus bet kokį išmanų įrenginį užtrunka laiko jį pajungti, tačiau jei žinote, kaip viską padaryti žingsnis po žingsnio, tai nesukels jokių rūpesčių. Todėl čia detaliai pasakojame svarbiausias „Gudručio“ pajungimo instrukcijas: kaip atsisiųsti įrenginiui skirtą programėlę, kur rasti jo IMEI kodą ir kaip įvesti svarbiausius duomenis“, – pasakoja „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Išpakuokite „Gudrutį“

Išpakavę įrenginį nepamirškite pirmą kartą pilnai įkrauti jo bateriją.

Įdėkite SIM kortelę

Į „Gudrutis R10“ įrenginį įstatykite microSIM, o „Super-G Blast“ ar „Super-G Active“ – nanoSIM korteles. Nepamirškite nuimti SIM kortelės PIN kodo apsaugos – tą galite padaryti ją įdėję į išmanųjį telefoną ir atjungę PIN kodo prašymą apsaugos nustatymuose.

Atsisiųskite programėlę

Kad laikrodis veiktų, būtina atsisiųsti programėlę „Super-G“. „iPhone“ įrenginių naudotojai ją ras „App Store“, o „Android“ – „Google Play“ parduotuvėse.

„Atsisiuntus programėlę vartotojų bus prašoma prisiregistruoti. Jau turintiems „Google“ paskyrą pravartu registruotis per ją – tokiu atveju nereikės prisiminti naujo slaptažodžio, kurį vėliau galite pamiršti. Galiausiai, registruodamiesi nepamirškite uždėti punkto „Taisyklės ir sąlygos“ varnelės“, – sako A. Archangelskis.

Įveskite laikrodžio kodą

Kur bus parašytas laikrodžio kodas, priklauso nuo jo modelio.

„Super-G Blast“ IMEI kodą rasite laikrodžio meniu, „Super-G Active“ – pabraukę ekraną iš apačios, o „R-10“ ID kodą pamatysite apvertę laikroduką. Pirmasis laikrodį su programėle susiejęs asmuo tampa jo administratoriumi, tačiau kiti asmenys „Gudrutį“ taip pat gali stebėti, jei administratorius suteikia prieigą“, – pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.

Jei IMEI kodo vis dėlto nematote, kreipkitės pagalbos į „Bitės Profus“ arba „Gudručio“ komandą Gudrutis.lt.

Įveskite duomenis

Prieš pradėdami naudotis įrenginiu, įveskite vaiko vardą ir laikroduko numerį, o po to – savo duomenis ir adresų knygą.

Laikrodis-telefonas „Gudrutis“ – puiki priemonė tėvams, norintiems užtikrinti mažųjų saugumą ir turėti galimybę sekti jų buvimo vietą. Dar vienas būdas užtikrinti vaikų saugumą – „Google Family Link“ programėlė. Jei pirkdami išmanųjį telefoną savo vaikams jaudinatės, kaip stebėti jų prie įrenginio praleistą laiką, kontroliuoti turinį, apriboti išlaidavimo virtualia pinigine galimybes bei stebėti atžalos buvimo lokaciją, „Bitės Profai“ kviečia susipažinti su šia programėle ir jos naudingomis funkcijomis.

Dėl atžalų saugumo gali būti ramūs, pasitelkę išmaniuosius sprendimus, kurie padės kasdienybėje. „Bitės Profas“ Mantvydas, kartu su dviejų vaikų mama ir tvarkymosi eksperte Giedre Bagdoniene, „Profkasto“ metu kalbėjo apie tai, kaip palengvinti vaikų priežiūrą šiuolaikiniame pasaulyje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: