Naudingi patarimai, kurie padės dar lengviau naudotis „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu

„Apple Watch“ išmanieji laikrodžiai gerai žinomi dėl savo elegantiško dizaino, patvarumo bei naudingų funkcijų. Svarbiausia žinoti, kaip naudotis visomis įrenginio suteikiamomis galimybėmis. „Bitės Profai“ dalinasi naudingais patarimais, kurie padės atrasti jums tinkamiausias funkcijas lengviau.
 

„Lažinuosi, kad daugelis nustebs sužinoję, jog „Apple Watch“ laikrodyje galima padaryti ekrano nuotrauką, o tamsioje patalpoje surasti reikiamus daiktus gali padėti laikrodyje esantis žibintuvėlis. „Apple“ kurdami išmaniuosius laikrodžius apgalvojo itin daug dalykų ir įdiegė įvairių funkcijų“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio funkcijos, apie kurias greičiausiai nesate girdėję

Net jei jau kurį laiką naudojatės „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu, gali būti, kad neišnaudojate visų jo suteikiamų galimybių. Todėl „Bitės Profas“ Andrius parengė instrukciją, kurioje pasakoja, kokiomis dar galimybėmis gali nustebinti „Apple Watch“ laikrodžiai.

Kokios „Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio programėlės suteiks dar daugiau galimybių?

Kad „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu galėtumėte ne tik priimti skambučius bei žinutes ar sekti sportinius pasiekimus, reikės į įrenginį įdiegti tam tikras programėles. Šiame straipsnyje „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kurias iš jų naudinga turėti savo „Apple Watch“ laikrodyje.

Kaip „Apple Watch“ laikrodį pritaikyti žmonėms su negalia?

Išmanieji laikrodžiai „Apple Watch“ turi daugybę funkcijų – gamintojas kartu įdiegė teksto įgarsinimą, spalvų korekciją ar šrifto dydžio keitimą ir daugybę kitų, žmonėms su negalia naudingų nustatymų. Išsamioje instrukcijoje „Bitės Profas“ Andrius dalinasi, kaip šias funkcijas atrasti ir įjungti.

Kaip lengvai pradėti naudotis „Mano BITĖ“ programėle?

Mobilioji programėlė „Mano BITĖ“ leis lengvai ir patogiai matyti visą svarbiausią informaciją apie užsakytus planus, peržiūrėti specialius jų ar įrangos pasiūlymus, gauti naudingus „Bitės Profų“ patarimus bei vos keletu paspaudimų apmokėti sąskaitą. Detalia instrukcija, kaip naudotis „Mano BITĖ“ programėle, dalinasi „Bitės Profas“ Martynas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: