Kaip sujungti „Amazfit Nexo LTE“ laikrodį su telefonu ir aktyvuoti eSIM technologiją?

Tvirtu korpuso savininkas „Amazfit Nexo LTE“ pasižymi ne tik visomis svarbiausiomis išmaniųjų laikrodžių funkcijomis – GPS, miego stebėjimu ar sporto režimais, bet ir eSIM technologija. Ji leidžia skambinti ir atsiliepti, siųsti žinutes ar naudotis internetu net ir neturint šalia telefono. Vis dėlto norint pradėti naudotis šia technologija, laikrodį reikia susieti su mobiliuoju ir aktyvuoti eSIM paslaugą. „Bitės Profai“ pateikia išsamią instrukciją, kaip tai padaryti būtų lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • eSIM paslauga laikrodyje leidžia skambinti, siųsti SMS, naudotis internetu net, kai telefono nėra šalia
  • Susiejant „Amazfit Nexo LTE“ su telefonu reikės sukurti naują paskyrą arba prisijungti su jau turima, pavyzdžiui, „Facebook“ arba „Google“
  • Aktyvuojant eSIM paslaugą turėkite su savimi „Bitės“ sutartį, kurioje yra specialus QR kodas

„Kai norite sujungti laikrodį su telefonu, neskubėkite ir atidžiai skaitykite, kas rašoma abiejų ekranuose. Nebijokite, kad galite kažką paspausti neteisingai ir pakenkti įrenginiams. Blogiausiu atveju jų nesusiesite, bet tikrai nesugadinsite. Jei seksite šią instrukciją, laikrodžio sujungimas su mobiliuoju ir eSIM aktyvavimas neužtruks ilgiau 15 minučių“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip „Amazfit Nexo LTE“ sujungti su telefonu?

Įjunkite laikrodį ir pasirinkite kalbą. Lietuvių nėra, tačiau galite nustatyti anglų, vokiečių ar rusų kalbas (toliau instrukcija pateikiama anglų k. terminais).

Atidarykite telefono kamerą ir nuskaitykite laikrodžio ekrane esantį QR kodą. Spustelėkite nuorodą, nukreipiančią į programėlių parduotuvę. Arba – apsilankykite programėlių parduotuvėje ir atsisiųskite „Zepp“ programėlę („Android“ ir „iOS“).

Programėlėje sukurkite naują paskyrą – „Create an account now“ arba prisijunkite su savo kitomis paskyromis, jei naudojate „Mi Account“, „WeChat“, „Facebook“, „Google“, „Line“.

Pasirinkite valstybę, kurioje gyvenate ir nurodykite savo el. pašto adresą. Sukurkite sudėtingą slaptažodį, kurį sudarytų bent 8 ženklai – didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai ir simboliai. Taip pat įveskite matomą saugumo kodą.

Jei norite toliau tęsti, uždėkite varnelę, kad sutinkate su sąlygomis ir privatumo taisyklėmis, spauskite – „Sign up“.

Sugalvokite slapyvardį, nurodykite lytį, gimimo datą, ūgį ir svorį. Pasirinkite žingsnių, sudegintų kalorijų bei miego valandų paros tikslą.

Kitame lange suteikite programėlei prašomus leidimus.

Pagrindiniame programėlės lange spustelėkite apačioje esantį „Profile“ mygtuką. Prie viršuje esančio užrašo „My devices“ spauskite „Add device“ ir pasirinkite „Watch“. Suteikite leidimus ir spustelėkite „Watch with a QR code“.

Atsivėrusiame lange nukreipkite telefono kamerą į laikrodžio ekrane esantį QR kodą. Kai jį sėkmingai nuskaitysite, laikrodyje pasirodys žinutė – „Connecting...“. Sutikite su prašymu susieti įrenginius naudojant „Bluetooth“ ir spustelėkite patvirtinimo mygtuką – „Confirm“. Luktelėkite, kol vyksta laikrodžio ir telefono susiejimas.

Laikrodyje paspauskite „Left hand“ (liet. kairė ranka) arba „Right hand“ (liet. dešinė ranka) tam, kad nustatytumėte ant kurios rankos nešiosite laikrodį.

Po sėkmingo susiejimo su telefonu laikrodyje pamatysite ciferblatą.

„Zepp“ programėlėje suteikite prašomus leidimus – „Leisti“. Kai tai atliksite, apačioje spustelėkite „Turn On“ mygtuką ir naujame lange įjunkite „Zepp“ programėlei „Pranešimų prieigą“ – spustelėkite „Leisti“ ir patvirtinkite prašymą.

Kitame lange suteikite prašomus leidimus paspausdami „Leisti“.

Štai ir jūsų laikrodis sėkmingai susietas su telefonu. Jei pagrindiniame programėlės lange (oranžiniame fone) matote siūlymą atnaujinti laikrodžio programinę įrangą – „Updates available for the watch“, rekomenduojame atnaujinti paspaudžiant – „Update“. Jei šiuo metu nenorite atlikti atnaujinimo, spustelėkite „Skip for now“ ir atidėsite tai vėlesniam laikui. Tiesa, tokios lentelės nematysite, jeigu jūsų laikrodžio operacinė sistema jau yra atnaujinta iki naujausios versijos.

Kaip aktyvuoti eSIM „Amazfit Nexo LTE“ laikrodyje?

Ši technologija patogi tuo, kad leidžia palikti telefoną namuose, kai užsiimate veikla, nereikalaujančia šalimais jį turėti: bėgiojate, žvejojote, vedžiojate šunį, leidžiate laiką su vaikais lauke.

Su „Amazfit Nexo LTE“ laikrodžiu priimsite skambučius, gausite žinutes ir naudositės internetu net, jei mobilusis bus išsikrovęs. eSIM technologiją aktyvuosite atlikę kelis žingsnius:

„Zepp“ programėlės pagrindiniame lange pasirinkite „Profile“.

Viršuje prie skilties „My devices“ spustelėkite „Amazfit Nexo“.

Laikrodžio nustatymuose spauskite „eSIM card“ ir pasirinkite „Activate an eSIM card“.

Nukreipkite telefono kamerą į QR kodą, kurį rasite sudarytoje sutartyje su „Bite“. Sutartį galite rasti el. pašto dėžutėje.

Kai nuskaitysite QR kodą, patvirtinkite prijungimą – „Confirm activate“.

Palaukite, kol eSIM aktyvuojama ir netrukus telefone pamatysite vardą – „BITE“ ir kitą užrašą – „Enabled“ (liet. įjungta). Sėkmingą prijungimą patvirtinkite ir laikrodyje – braukite pirštu aukštyn ir spustelėkite patvirtinimo mygtuką „Done“.

Nuo šios akimirkos jūsų laikrodyje sėkmingai aktyvuota eSIM paslauga.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: