Nuo A iki Z: kaip pradėti naudotis 5G namų internetu su išoriniu ryšio imtuvu „Nokia FastMile 5G“?

Stringantis interneto ryšys gali nemenkai apsunkinti tiek darbo dieną, tiek laisvalaikį po jos. Laimei, jog tam yra paprastas sprendimas – „Nokia FastMile 5G“ išorinis naujos kartos ryšio imtuvas, kuris sustiprina interneto signalą namuose ir leidžia mėgautis greitu ir stabiliu „Bitės“ 5G namų internetu. Kad prijungti „Nokia FastMIle 5G“ ryšio imtuvą būtų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi išsamiomis instrukcijomis, kaip pradėti naudotis šiuo įrenginiu.
 

„Gyvenate naujos statybos pastate, dėl kurio konstrukcijų silpniau veikia interneto ryšys? „Nokia FastMile 5G“ išorinis naujos kartos ryšio imtuvas gerokai palengvins jūsų naudojimosi internetu patirtį. Šis įrenginys tvirtinamas prie lango, o svarbiausia, kad juo naudotis itin lengva. Tai galite paprastai padaryti patys, tereikia sekti šiuos 5 žingsnius“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Susikurkite „Apple ID“ arba „Google“ paskyrą savo išmaniajame

Kad galėtumėte sėkmingai naudotis „Nokia FastMile 5G“ išoriniu ryšio imtuvu, jums pirmiausia iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvės reikės atsisiųsti specialią „Nokia Wireless“ programėlę. Į savo išmanųjį programėles galite siųsti tik tada, kai turite „Apple ID“, jei naudojatės „iPhone“ telefonu, arba „Google“, jei naudojatės su „Android“ operacine sistema veikiančiu telefonu, paskyras. Kaip sukurti „Apple ID“ arba „Google“ paskyras pasakoja „Bitės Profai“ Andrius ir Martynas.

Paruoškite „Nokia FastMile 5G“ naudojimui

„Nokia FastMile 5G“ išorinį ryšio imtuvą naudojimui paruošti galite vos per 10 minučių. Pirmiausia reikės jį išpakuoti iš dėžutės, į telefoną atsisiųsti išmaniąją programėlė, tinkamai sujungti laidus ir pritvirtinti prie lango. Kad tai padarytumėte teisingai, „Bitės Profas“ Žygis parengė vaizdo instrukciją, kurioje viską išsamiai paaiškina.

Prisijunkite prie „Wi-Fi“ ryšio kompiuteryje

Išorinis ryšio stiprintuvas nėra standartinis maršrutizatorius, kuris skleidžia „Wi-Fi“ ryšį. Jis veikia gaudant mobilųjį ryšį ir laidu perduodant į kitą maršrutizatorių, kuris atsakingas už skleidžiamą „Wi-Fi“ ryšį. Norint sėkmingai naudotis stabiliu internetu savo kompiuteryje, įsigijus išorinį ryšio stiprintuvą, reikės iš naujo prisijungti prie „Wi-Fi“ ryšio. „Bitės Profas“ Andrius pateikia išsamią instrukciją, kaip tai padaryti.

Jei norite, pakeiskite „Wi-Fi“ pavadinimą ir slaptažodį

Įsigijus „Nokia FastMile 5G“ ryšio stiprintuvą komplektacijoje rasite ir „Nokia Beacon 2“ maršrutizatorių, kuris gauna išorinio ryšio stiprintuvo perduodamą signalą ir tuomet skleidžia „Wi-Fi“ ryšį. Tik pradėjus juo naudotis, „Wi-Fi“ ryšio pavadinimas ir slaptažodis bus toks, koks nurodytas lipduke ant maršrutizatoriaus. Kad naudotis būtų lengviau ir kaskart apsilankius svečiams nereikėtų nurodyti ilgo ir skirtingų simbolių slaptažodžio, „Bitės Profas“ Andrius parengė išsamią instrukciją, kaip pakeisti „Wi-Fi“ ryšio slaptažodį ir pavadinimą.

Esant reikalui, pakeiskite APN reikšmę

APN (angl. Access Point Name) – nustatymas, kuris nurodo įrenginiui, kaip jungtis prie interneto ryšio. Jei naudojatės statiniu IP adresu, jums reikės konkrečios šio parametro reikšmės, todėl norint pradėti naudotis „Nokia FastMile 5G“ išoriniu naujos kartos ryšio imtuvu, jums gali reikėti pakeisti APN reikšmę.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: