Lengvas blykst! 5 patarimai ryškiems vasaros įspūdžiams užfiksuoti

Vasara – atostogų metas ir laikas, kai patiriame išskirtines akimirkas, kurias būtinai norisi įamžinti. Fotografuosite dieną ar naktį, gautą rezultatą pasiliksite sau ar dalinsitės soc. tinkluose, tačiau naudinga žinoti, kokius telefono kameros parametrus naudoti, kad įamžintas kadras būtų gniaužiantis kvapą. „Bitės Profai“ dalinasi, kaip įamžinti gražiausius vasaros kadrus.
 

Sureguliuokite apšvietimą ir pasirinkite reikiamas funkcijas

Išmaniaisiais telefonais tikrai galima padaryti profesionalo darbui prilygstančias nuotraukas, tačiau reikia žinoti kelias gudrybes. Apšvietimas, specialūs išmaniojo režimai ir funkcijos padės sukurti tobulą nuotrauką.

5-patarimai-tobulam-kadrui

Tobulai asmenukei sukurti padės ne tik skirtingos pozos ir nuotaika, bet ir išmaniosios galimybės.

Asmenukės jau seniai užkariavo soc. tinklus. Nors procesas atrodo itin paprastas, dažnai nutinka, kad gautas rezultatas nuvilia. Vertėtų žinoti, kad geras rezultatas priklauso nuo daugelio aspektų – telefono kameros funkcijų, apšvietimo, pozos ar rakurso.
 
tobula-asmenuke

Nepamirškite naktinio kameros režimo

Užfiksuoti kokybišką ir gražią naktį gali būti sudėtinga. Tačiau pasitelkus išmaniųjų telefonų funkcijas, nuostabiu naktiniu kadru galės džiaugtis kiekvienas. Tereikia žinoti, kaip teisingai naudotis išmaniuosiuose esančiais parametrais – padės ne tik naktinis režimas.
 
naktine-fotografija

Išbandykite išmaniojo kameros režimus

Išskirtinis soc. tinklų kadras – misija įmanoma! Pasinaudokite išmaniojo kameros režimais ir nustebinkite įspūdingais kadrais savo soc. tinklų draugus.
 
soc-tinklu-kadras

Sukurkite išskirtinį vasaros nuotykių filmuką

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sudėtinga, iš tiesų itin lengva išmaniuoju telefonu filmuoti, o vėliau sumontuoti vasaros filmuką. Viskas, ko prireiks – kelios programėlės ir netrukus turėsite tobulą vasaros filmuką.
 
vasasros-filmukas