Kuo pasižymi „Corning Gorilla Glass Victus 2“ stiklas?

Renkantis išmanųjį įrenginį kone kiekvienam aktualu, kad jis būtų atsparus įbrėžimams ir smūgiams. Į tai atsižvelgdama Amerikos tarptautinė technologijų įmonė „Corning“ pristatė „Gorilla Glass Victus 2“ stiklą. Kuo ši įrenginių ekranus ir nugarėles netrukus dengsianti apsauga pasižymi ir skiriasi nuo kitų, pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Technologijų bendrovė „Corning“ pristatė naują išmaniųjų įrenginių apsaugos stiklą „Gorilla Glass Victus 2“.
  • Jis lyginant su konkurentų apsaugos sprendimais labiau atsparus smūgiams į kietą paviršių – betoną.
  • Pasak gamintojo, „Gorilla Glass Victus 2“ atlaiko kritimą iš daugiausia 2 metrų aukščio į asfaltą.
  • Naujuoju „Corning“ stiklu dengtus telefonus tikimasi išvysti rinkoje 2023 metais.
 

„Šiuo metu „Corning“ gamintojo „Gorilla Glass“ stiklas – populiariausias vidutinės ir aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų apsaugos sprendimas. Anot šios įmonės, dabar išmanieji telefonai yra beveik 15 proc. sunkesni, o jų ekranai iki 10 proc. didesni nei prieš 4 metus. Dėl to padidėja tiek jų nugarėlėms ir ekranams tenkanti apkrova, tiek tikimybė įrenginius pažeisti“, – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kuo išskirtinis „Corning Gorilla Glass Victus 2“ išmaniųjų įrenginių stiklas?

„Corning Gorilla Glass Victus 2“ stiklas lyginant su konkurentų apsaugos sprendimais labiau atsparus smūgiams į kietą paviršių – betoną.

„Daugelis išmaniųjų įrenginių nėra apsaugoti nuo kritimų į kietus paviršius, todėl jiems krentant net ir iš nedidelio aukščio gali sudužti ekranas ar nugarėlė. Tuo metu „Corning Gorilla Glass Victus 2“ stiklas, pasak gamintojo, gali atlaikyti kritimą ir iš 1 metro aukščio į betoną. Vadinasi, jeigu jums iš kelnių kišenės netyčia iškris telefonas, didelė tikimybė, kad jis liks sveikas“, – pateikia pavyzdį išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kuo „Corning“ stiklai panašūs ir kuo skiriasi nuo konkurentų?

Visų pirma, „Corning Gorilla Glass Victus 2“ išlaiko tokią pačią apsaugą nuo įbrėžimų, kurią užtikrina ir 2020-aisiais metais pristatytas išmaniųjų įrenginių stiklas „Corning Gorilla Glass Victus“.

„Gamintojas tvirtina, kad jis, lyginant su konkurentų produktais, pagamintais iš aliuminio silikato, išmaniuosius įrenginius apsaugo iki 4 kartų geriau. Tuo lygiai taip pat gali pasigirti ir „Corning Gorilla Glass Victus 2“. Daugelis žino, kad įprastai telefonams nukritus ant asfalto ar dar blogiau – betono, kurių paviršiai ypač nelygūs ir šiurkštūs, ant įrenginių lieka itin daug įbrėžimų. Nuo jų labiau apsaugoti „Corning“ stiklai, kurie gali pasigirti tuo, kad yra itin tvirti“, – sako „Bitės Profas“.

Tiek ankstesnis, tiek naujasis stiklas, pasak „Corning“, atlaiko kritimą iš daugiausia 2 metrų aukščio į tokį kietą ir šiurkštų paviršių kaip asfaltą. Dėl šios priežasties nuolat skubantys miesto gyventojai ar keliautojai gali lengviau atsipūsti, nes jei įrenginiai ir nukris ant gatvės ar šaligatvio, didesnė tikimybė, kad jie liks nepažeisti.

Kokie įrenginiai dengiami „Corning Gorilla Glass“ stiklu?

„Corning Gorilla Glass Victus“ stiklą turi tokie išmanieji telefonai kaip „Samsung Galaxy Fold4“ ar „Sony Xperia 1 IV“. Juos taip pat renkasi tokie garsūs technologijų gamintojai kaip, „Xiaomi“ ar „Google“.

„Ankstesniu „Corning“ stiklu taip pat dengiami laikrodžiai ir kt. dėvimieji įrenginiai, planšetiniai kompiuteriai, taip pat išmanieji namų įrenginiai, kameros bei ekranai, kurie naudojami įvairiose prekybos vietose“, – vardina „Bitės Profas“.

Įmonė teigia, kad šiuo metu naująjį apsaugos sprendimą „Corning Gorilla Glass Victus 2“ vertina įvairūs prekių ženklai, tačiau jį turinčius telefonus rinkoje turėtume išvysti jau netrukus – 2023 metais.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: