„Sony Xperia 1 IV“ apžvalga

„Sony Xperia 1 IV“ – flagmanas, kuriame galime rasti ne vieną inovatyvų technologinį sprendimą. Dėmesio verti įmontuoti stereo garsiakalbiai, vienas pažangiausių „Android“ procesorių išmaniuosiuose, priekinė kamera ir net trys 12 MP galiniai objektyvai, užtikrinantys dar geresnę fotografavimo ir filmavimo patirtį. Kuo dar gali sužavėti naujasis „Sony Xperia 1 IV“ ir kokios funkcijos užtikrina malonų naudojimąsi telefonu, pasakoja „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Vienas pažangiausių procesorių „Android“ išmaniuosiuose telefonuose – Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm).
  • Itin talpi išmaniojo baterija – 5000 mAh ir 30W greitas krovimas bevieliu bei laidiniu būdu.
  • Įmontuoti stereo garsiakalbiai ir išskirtinis 4K raiškos ekranas, kurio kraštinių santykis atitinka naujausių filmų standartus.
  • Atnaujinta priekinė kamera, net trys dėmesio verti 12 MB pagrindiniai objektyvai ir programėlės, skirtos išskirtiniams kadrams užfiksuoti: „Video Pro“, „Cinema Pro“ bei „Photo Pro“.

Daugiau apie išmanųjį telefoną „Sony Xperia 1 IV“ ir jo funkcijas, sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Sony Xperia 1 IV“ išmaniajame telefone rasite funkcijas, kurios sužavės įvairių sričių profesionalus. Jis turi ištvermingą bateriją, ryškų 4K raiškos ekraną, kuris prilygsta daugelio namuose esantiems televizoriams, platų arsenalą įvairiausių dėmesio vertų programėlių ir puikios kokybės naujas kameras. „Sony Xperia 1 IV“ išmanusis telefonas tiks ieškantiems akį traukiančio dizaino ir iš tiesų patikimo daugiafunkcinio įrenginio.“, – teigia „Bitės Profas“ Žygis.

„Sony Xperia 1 IV“ modelis išsiskiria puikiomis kameromis ir fotografavimo galimybėmis, todėl šis išmanus telefonas neabejotinai gebės užfiksuoti aukštos kokybės kadrus. Tačiau suteikti gyvybės kiekvienai nuotraukai ir atkreipti auditorijos dėmesį kuriamu turiniu socialiniuose tinkluose gali padėti šios išmaniųjų įrenginių ekspertų – „Bitės Profų fotografavimui skirtų programėlių rekomendacijos.

Jei jau įsigijote ar planuojate įsigyti šį „Sony Xperia 1 IV“ ar kitą telefoną, išmaniųjų įrenginių ekspertai – „Bitės Profai“ jums parengė instrukcijas, kurios užtikrins sklandų pirminį naujo „Android“ išmaniojo nustatymą ir suteiks galimybę tokius reikšmingus duomenis kaip kontaktai, nuotraukos ar programėlės lengvai perkelti iš seno įrenginio į naują.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.