Kaip atkurti gamyklinius nustatymus „Go3“ priedėlyje (ATV598Max)?

Jei susidūrėte su sutrikusia „Go3“ priedėlio veikla, to priežastimi gali būti netyčia pakeisti parametrai. Laimei, kad ištaisyti netinkamus nustatymus galime atkūrę gamyklinius parametrus. Tai itin paprasta ir gali padėti pašalinti daugybę problemų. „Bitės Profas“ Andrius dalijasi išsamia instrukcija, kaip atkurti gamyklinius nustatymus „Go3“ priedėlyje.
 

„Neretai, nustatant vaizdo, garso ar kitokius parametrus, pasitaiko, kad netyčia sukonfigūruojame tai, ko visai nenorėjome. Tokiu atveju surasti, kokius nustatymus pakeitėme, sunku, todėl paprasčiausia atkurti gamyklinius parametrus“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ši instrukcija skirta „ATV598Max“ modelio priedėliui, jį atpažinti galite iš suapvalintų kampų bei blizgaus korpuso, todėl įsitikinkite, kad jūsų įrenginys yra toks pat, koks pavaizduotas nuotraukoje.

Jei jūsų priedėlis atrodo kitaip, ši instrukcija netiks, todėl reikėtų sekti šiame straipsnyje pateiktus žingsnius.

Kaip atkurti gamyklinius parametrus „Go3“ priedėlyje?

Pirmiausia įjunkite priedėlį ir įsitikinkite, kad esate pagrindiniame programos lange. Tai padaryti galite paspausdami ant apskritimo ikonėlės.

Pamatę tokį vaizdą, nuotolinio valdymo pultelyje spustelėkite kairėn. Tai atlikus turėtų pasirodyti įrankių juosta.

Nuotolinio valdymo pulteliu keliaukite apačion, kol paryškintu šriftu įsižiebs „Nustatymai“. Tuomet pultelyje spustelėkite „OK“.

Atlikus šiuos žingsnius, atsidarys naujas langas – pultelyje keletą kartų spustelėkite dešinėn, kol atsiras pasirinkimas „Sistemos nustatymai“. Užvedę raudoną žymeklį ant šios eilutės, pultelyje spauskite „OK“.

Naujai atsidariusiame meniu spauskite keletą kartų žemyn, kad pasirinktumėte „Įrenginių nuostatos“. Tuomet nuotolinio valdymo pultelyje spauskite „OK“.

Tuomet pamatysite naujai atsidariusį meniu, jame eikite apačion ir pasirinkę „Nustatyti iš naujo“, pultelyje spauskite „OK“.

Naujai atsidariusiame lange vėl pasirinkite „Nustatyti iš naujo“ ir vėl spustelėkite „OK“.

Galiausiai pulteliu pasirinkite „Ištrinti viską“ ir paspauskite „OK“.

Atlikus visus šiuos žingsnius, jūsų priedėlis pilnai persikraus ir, kai įjungsite, veiks taip, lyg būtų įjungtas pirmą kartą. Persikrovimo procesas gali užtrukti iki 3 minučių, todėl būkite kantrūs ir luktelėkite.

„Kai priedėlis įsijungs, jums reikės iš naujo praeiti pradinę sąranką – pasirinkti meniu kalbą, jei norite susisieti „Android“ telefoną su televizija bei prijungti televizorių prie interneto ryšio. Taip pat, galėsite pridėti savo „Google“ paskyrą arba tai padaryti vėliau. Galiausiai liks sutikti su paslaugų teikimo sąlygomis bei privatumo nustatymais ir sėkmingai toliau naudoti „Go3“ priedėlį“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: