„Samsung Galaxy Watch5 | Watch5 Pro“ apžvalga

Nesvarbu, ar laikrodį nešiojate tik laisvalaikiu, ar esate sporto entuziastas, nustebsite sužinoję apie technologijų milžino „Samsung“ laikrodžius: „Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro“. Jie pasižymi moderniu dizainu, funkcionalumu, aukštais parametrais ir kt. Plačiau apie tai vaizdo apžvalgoje pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Galaxy Watch5“ labiau skirtas laisvalaikiui, o „Galaxy Watch5 Pro“ ‒ sportui
  • Abiejų laikrodžių ekranai turi „Super AMOLED“ technologiją, o tai reiškia, kad jie itin ryškūs
  • Lyginant su ankstesnės kartos modeliu, „Galaxy Watch5“ turi 13 proc. didesnę bateriją ir pagreitintą krovimą
  • Tiek „Galaxy Watch5“, tiek „Galaxy Watch5 Pro“ turi safyro kristalu dengtą ekraną

„Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro“ išsiskiria daugeliu savybių, pavyzdžiui, atsparumu, nes jų ekranai dengti safyro kristalu, o korpusai apsaugoti nuo dulkių ir vandens. Šie laikrodžiai gali išpildyti visų naudotojų lūkesčius, nes ne tik matuoja širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje, miego trukmę, jo kokybę ir kt., bet ir puikiai dera prie bet kokio stiliaus. Dėl to juos drąsiai galima dėvėti tiek sportuojant, tiek einant į vakarėlį“, ‒ sako „Bitės Profas“ Žygis.

„Samsung“ gamintojo laikdrodžiai: „Galaxy Watch5“ ir „Watch5 Pro“ taip pat palaiko kraujo spaudimo ir EKG matavimo funkcijas. Jas vaizdo apžvalgoje pristato „Bitės Profas“ Matvydas.

Tam, kad nauju laikrodžiu pradėtumėte naudotis lengviau, „Bitės Profai“ paruošė patarimų ir instrukcijų, kurias rasite čia.

Beje, „Galaxy Watch5“ ir „Watch5 Pro“, puikiai dera su telefonais „Galaxy Fold4“ ir „Galaxy Flip4“, kuriuos vaizdo apžvalgoje pristato „Bitės Profė“ Nėja.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: