Kas yra „Dark Mode“ režimas ir kuo jis naudingas?

Nepaleidžiate savo „iPhone“ išmaniojo telefono iš rankų ir vakare? Įsijunkite režimą „Dark Mode“, kuris šviesias fonų spalvas pavers tamsesnėmis, ir taip apsaugos jūsų akis nuo pavargimo. Visas svarbiausias detales, susijusias su šia patogia, akis tausojančia funkcija sužinokite iš „Bitės Profų“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Dark Mode“ tekstą nudažo balta, o foną – juoda ar tamsiai pilka spalvomis
  • Šis režimas tamsiuoju paros metu mažina akių nuovargį ir padeda lengviau užmigti
  • Telefonuose su „OLED“ technologijos ekranais šis režimas taip pat leidžia sutaupyti baterijos energijos

„Mūsų akis labiausiai vargina mėlynos spalvos šviesos, kurias skleidžia įprasti telefonų ekranai. Be to, ši spalva labiausiai išbudina, todėl ryškaus ekrano išmaniuoju naudojantis vakarais, vėliau gali būti sunku užmigti. Tuo metu nustačius „Dark Mode“, tekstas telefone nudažomas balta, o fonas – juoda ar tamsiai pilka spalvomis. Taip padedant išvengti akių nuovargio ir netgi sumažinti išmaniojo baterijos sąnaudas“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

„Dark Mode“ stipriai sumažina mėlynos spalvos kiekį. Todėl naudojantis šiuo režimu, mažiau pavargs akys bei lengviau užmigsite. Kitas didelis šio režimo privalumas – ilgesnis baterijos laikymas. Jei jūsų telefonas turi „OLED“ technologijos ekraną, šis režimas padės sutaupyti energijos.

„Taip yra todėl, kad šios technologijos ekranai gali visiškai išjungti ekraną tose vietose, kur yra juoda spalva. Pavyzdžiui, tokius ekranus turi visi „iPhone“ modeliai nuo „iPhone X“, iki „iPhone 13 Pro“ “, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jei naudojatės „iPhone“ įrenginiu, turinčiu „iOS 13“ ar naujesnę operacinės sistemos versiją, šią funkciją gali įsijungti nuėję į nustatymus ir pasirinkę „Display & Brightness“. Skiltyje „Appearance“ pasirinkite „Dark“.

Taip pat jums gali būti naudinga:

 

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: