„Apple iPhone 12 | 12 Pro“ apžvalga

„Apple“ flagmanai „iPhone 12 Pro“ ir „iPhone 12“ – tai daugybė „pirmų kartų“. Pirmą kartą „iPhone“ išmanieji nebijo nerti į 6 metrų gylį, pirmą kartą turi ypač pažangų 5 nanometrų technologijos procesorių, pirmą kartą komplektacijoje nėra kroviklio. Be to, juose patobulinta tai, kas ir taip kėlė ekspertų bei „Apple“ gerbėjų susižavėjimą, pavyzdžiui, fotografavimo ir filmavimo galimybės. Nekantraujate susipažinti su šiais įrenginiais išsamiau? Įsijunkite „Bitės Profų“ paruoštą vaizdo apžvalgą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple iPhone 12“ ir „Apple iPhone 12 Pro“ išmanieji modeliai vaizdus atkuria raiškiai, o telefonų ekranai – net keturis kartus atsparesni dūžiams nei ankstesnės kartos modelių
  • Šių modelių briaunos briaunos – kampuotos, o tai suteikia galimybę telefoną suimti gerokai tvirčiau ir išvengti kritimų, taip pat telefonai dar labiau atsparūs vandeniui
  • Sumažėjusi „Apple iPhone 12“ ir „Apple iPhone 12 Pro“ telefonų pirminė komplektacija – dėžutėse rasite tik USB Type-C laidą, o telefonus galėsite įkrauti ir belaidžiu krovikliu „Apple MagSafe“
  • „Apple iPhone 12“ ir „Apple iPhone 12 Pro“ telefonai skiriasi pasirenkamu atminties kiekiu, dizainu bei kameros funkcionalumu

„Apple iPhone 12“ ir „Apple iPhone 12 Pro“ turi labai daug bendrų bruožų – puikus greitis, ekranas, atsparumas aplinkos poveikiui ir lengvas valdymas. Tad „Apple iPhone 12“ siūlo iš esmės visas šios serijos naujoves, tik už kiek mažesnę kainą. Tačiau jei keliate aukštesnius reikalavimus įrenginio išvaizdai, vidines atminties kiekiui ar kameros funkcionalumui, tada rekomenduočiau pasirinkti „Apple iPhone 12 Pro“, – pataria „Bitės Profas“ Karolis.

Bendrovės „Apple“ įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Ir šiomis dienomis gamintoja „Apple“ nenustoja stebinti inovatyviais įrenginiais. Vienas iš jų – „AirTag“. Tai – išmanusis sekiklis, suteikiantis galimybę stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. Apie šio įrenginio funkcijas pasakoja „Bitės Profai“.

„iPhone“ išmanieji mums taip pat leidžia nesijaudinti, kai pamirštame grynuosius ar namuose palikus piniginę. Kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“, pasakoja „Bitės Profai“.

Tačiau jeigu vis dar negalite apsispęsti, kuris išmanusis geriausiai atitinka jūsų poreikius, „Bitės Profai“ apžvelgė visus prabangiausius mobiliuosius ir išskyrė penkis geriausius išmaniuosius telefonus, o mėgstantiems fotografuoti – TOP 5 telefonus su geriausiomis kameromis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: