„Apple iPhone 13 | 13 mini“ apžvalga

„Apple“ išmaniųjų telefonų šeimą papildę 13 serijos telefonai siūlo dar didesnės raiškos ekranus, atnaujintas kameros galimybes ir kitas naudingas funkcijas. „iPhone 13“ – universalus ir pažangus įrenginys, kuris puikiai patenkina kasdienius naudotojo poreikius. O „iPhone 13 mini“ – kol kas vienintelis tokio mažo dydžio flagmanas rinkoje. Kuo gali nustebinti išmanieji „Apple“ telefonai, kokios funkcijos užtikrina patogų ir kokybišką naudojimąsi bei kam jie tiks labiausiai, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Didžiausi dizaino pokyčiai – 20 proc. mažesnė ekrano išpjova ir įstrižai išdėstytos kameros, o „iPhone 13 mini“ itin patogu valdyti viena ranka dėl jo kompaktiško dydžio
  • Išleidimo metu, „iPhone 13“ ir „iPhone 13 mini“ integruotas „Apple A15 Bionic“ procesorius – pats greičiausias ir pažangiausias procesorius, o grafikos procesorius – net 30 proc. greitesnis
  • „iPhone 13“ ir „iPhone 13 mini“ integruota dviguba kameros sistema su didesniais sensoriais, o „Cinematic“ režimas leis sufokusuoti vaizdą taip, kaip matome kino filmuose

„Šiuos „iPhone“ modelius rekomenduočiau tiems, kurie nori ypač spartaus ir ilgaamžiško įrenginio. O gerokai patobulintos kameros ir „Cinematic“ režimas turėtų patikti mėgstantiems tiek mėgstantiems kurti išskirtinius vaizdo įrašus, tiek norintiems kokybiškai įamžinti kasdienes akimirkas. „iPhone 13 mini“ nuo „iPhone 13“ skiria tik mažesnė kaina ir dydis, todėl jį vertėtų rinktis tiems, kurie ieško kompaktiško ir spartaus išmaniojo telefono“ – pataria „Bitės Profas“ Mantvydas.

Technologijų bendrovės „Apple“ įrenginiai – puikiai visiems pažįstami. Sunku nieko nežinoti ir apie kultinius telefonus „iPhone“, nes kompanija su jais ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip „Apple“ pakeitė išmaniųjų įrenginių rinką ir dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

„Apple“ istorija prasideda nuo įkūrėjo Steve’o Jobso tėvų garaže pagamintų pirmųjų „Macintosh“ kompiuterių ir tęsiasi iki daugiau kaip 2,2 mlrd. parduotų „iPhone“ mobiliųjų. „Apple“ nėra vien įrenginių kompanija – pastaruosius kelerius metus bendrovė išskirtinai daug dėmesio skiria įvairių paslaugų vystymui – apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Jei esate naujas „Apple“ išmaniųjų telefonų naudotojas, jums pravers „Apple Pay“ – išmaniųjų atsiskaitymų paslauga, kuri padės atsiskaityti net neturint piniginės šalia. Kaip „iPhone“ telefonuose pradėti naudotis šia paslauga, paaiškina „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: