Kuo naudinga „Always on Display“ funkcija?

Visi naujesni vidutinės ir aukštesnės klasės „Samsung“ įrenginiai turi „Always on Display“ funkciją, kuri leidžia ekrane visuomet matyti laiką ir kitą svarbiausią informaciją be jokių papildomų mygtuko spaudimų. Be to, tinkamai parinkus nustatymus, ši funkcija sunaudoja itin mažai baterijos resursų. Kaip ją įsijungti ir pradėti naudotis, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Funkcija „Always on Display“ leidžia kiekvienąkart paėmus telefoną į rankas, ekrane matyti laikrodį ir informaciją apie gautus pranešimus
  • Galima pasirinkti, kad funkcija būtų įjungta visada arba tik suplanuotu laiku
  • Įjungus automatinį šviesumo reguliavimą, telefonas pats apsisaugos nuo pikselių išdegimo ir funkcijai sunaudos mažiau baterijos energijos
 

„Paprastai norint telefono ekrane pamatyti laikrodį ar informaciją apie gautus pranešimus, reikia paspausti tam tikrą mygtuką Tuo metu „Samsung“ įrenginiuose įdiegta funkcija „Always on Display“ padės visa tai matyti vos paėmus telefoną į rankas“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

Ši funkcija paprastai jau yra įdiegta visuose vidutinės ir aukštesnės klasės „Samsung“ telefonuose. Norėdami ją rasti, atsidarę nustatymus, spauskite „Užrakinimo ekranas“ ir „Always on Display“.

„Pagrindiniame nustatymų lange, viršuje, matysite funkcijos įjungimo mygtuką bei tris pagrindinius jos režimus. Pavyzdžiui, laikrodis ir informacija apie gautus pranešimus gali būti rodoma visada arba tik suplanuotu laiku“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Ekspertas rekomenduoja pasirinkti režimą „Rodyti, kaip suplanuota“. Jis veikia kaip „Rodyti visada“, tačiau čia galite nusistatyti valandas, kada funkcija „Always on Display“ bus aktyvuota. Pavyzdžiui, galite pasirinkti, kad nakties metu, režimas neveiktų ir neeikvotų baterijos resursų.

„Taip pat rekomenduoju įjungti automatinį šviesumo reguliavimą Taip telefonas pats apsisaugos nuo pikselių išdegimo ir „Always on Display“ funkcijai sunaudos mažiau baterijos energijos“, – pataria L. Endriukaitis.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: