„iPhone 11“, „11 Pro“, „11 Pro Max“ apžvalga

„Apple“, pristatydamas „iPhone 11“ šeimos įrenginius, vienu metu išleido net 3 išmaniuosius: kiek paprastesnį „iPhone 11“ bei daugybę pažangių sprendimų turinčius „iPhone 11 Pro“ ir „11 Pro Max“. Pastarieji modeliai yra pirmieji „Apple“ išmanieji, kurių pavadinime randame prierašą „Pro“. Ką jis reiškia? Kuo šie išmanieji skiriasi vienas nuo kito? Kuris iš jų geriausiai tiktų Jums? Į visus klausimus atsako „Bitės Profų“ parengta vaizdo apžvalga.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Gamintojas gerokai atnaujino šių išmaniųjų telefonų nugarėlių dizainą – labiau išreikštos kameros, „iPhone 11“ turi blizgaus stiklo nugarėlę, o „iPhone 11“ Pro įrenginiai – matinę
  • Telefonuose naudodami tamsųjį režimą apsaugosite savo akis nuo pervargimo, o tai taip pat padės bateriją naudoti taupiau
  • Priekinė kamera visuose „iPhone 11“ serijos modeliuose – vienoda, o gale „iPhone 11 Pro“ modeliuose įsitaisiusios trys kameros, o „iPhone 11“ – dvi

„iPhone 11 Pro“ ir „11 Pro Max“ yra pirmieji „Apple“ išmanieji, kurie savo pavadinime turi prierašą „Pro“. Ryškūs ekranai, nepriekaištingas greitis, puikiai fotografuojančios ir filmuojančios kameros – kaip sako gamintojas, šie išmanieji tikrai gali patenkinti net ir itin reiklių vartotojų poreikius. „iPhone 11“ telefonas, nors ir kiek paprastesnis, tačiau turi beveik visus tuos pačius privalumus ir yra pigesnis“, – teigia „Bitės Profas“ Karolis.

Bendrovės „Apple“ įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Tačiau „Apple“ gamintoja nenustoja stebinti inovatyviais įrenginiais ir šiandien. Vienas iš jų – „AirTag“. Tai – išmanusis sekiklis, suteikiantis galimybę stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. Apie šio įrenginio funkcijas pasakoja „Bitės Profai“.

Šiandien „Apple“ gamintoja suteikia galimybę nesijaudinti ne tik tada, kai pamirštame grynuosius, bet ir namuose palikus piniginę – tereikia šalia turėti mobilųjį telefoną. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip „iPhone“ telefone pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: