Kaip pakeisti APN nustatymus „ZTE 5G“ maršrutizatoriuje?

APN (angl. Access Point Name) – tai nustatymas, kuris nurodo maršrutizatoriui, kokiu būdu jungtis prie interneto. Skirtingi ryšio operatoriai gali turėti skirtingą APN, todėl, jei neseniai pakeitėte SIM kortelę ir neveikia internetas, vertėtų patikrinti APN nustatymus. „Bitės Profas“ Andrius pateikia instrukciją, kaip pakeisti APN nustatymus „ZTE 5G“ maršrutizatoriuje.
 

„Jei įdėjus naują SIM kortelę į maršrutizatorių, neveikia internetas, gali būti, kad APN reikšmė yra netinkama, todėl ją pakeisti reikia rankiniu būdu. Tai išties nesudėtinga, todėl naudodamiesi instrukcija galėsite lengvai tai padaryti patys“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ši instrukcija parengta pagal „ZTE MC888 5G“ modelio maršrutizatorių, tačiau gali tikti ir kitiems „ZTE 5G“ modeliams.

Kaip pakeisti APN parametrus „ZTE 5G“ maršrutizatoriuje?

Pirmiausia įsitikinkite, kad esate prisijungę prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote ar neatsimenate „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jo gamyklinius parametrus ir slaptažodis bus toks, koks nurodytas lipduke, priklijuotame ant maršrutizatoriaus, šalia eilutės „Password“.

„Prisijungę prie maršrutizatoriaus tinklo, į naršyklės paiešką įveskite „Device Manager Website“ adresą, kuris nurodytas maršrutizatoriaus lipduke. Mano atveju tai „192.168.0.1“, – sako „Bitės Profas“.

Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prie maršrutizatoriaus skydo galite prisijungti lengviau – telefone spustelėkite ir palaikykite „Wi-Fi“ ikoną, įsijunkite „Wi-Fi“ nustatymus ir, radę savo „Wi-Fi“ ryšio pavadinimą, paspauskite šalia jo esančia nustatymų ikoną. Tuomet spustelėkite „Tvarkyti kelvedį“.

Atlikę šiuos žingsnius, pamatysite langą su prisijungimu prie maršrutizatoriaus valdymo skydo. Jame spustelėkite „PC_VERSION“ ir naujai atsidariusiame lange suveskite slaptažodį, kuris yra nurodytas ant lipduko, priklijuoto maršrutizatoriaus nugarėlėje. Tuomet spauskite „Login“.

Dabar matysite pagrindinį maršrutizatoriaus valdymo langą. Dviem pirštais priartinkite vaizdą ir pasirinkite „Settings_internet“.

Naujai atsidariusiame lange dar kartą priartinkite vaizdą ir spauskite „apn_setting“.

Atlikus šiuos žingsnius būsite nukreipti į APN nustatymų langą. Norint juos pakeisti, pirmiausia reikės „apn_mode“ režimą pakeisti į „apn_manual_apn“. Tai lengvai padarysite paspaudę ant apskritimo šalia šio užrašo.

Tai padarę galėsite redaguoti ir kitus laukelius. Jei savo maršrutizatoriuje naudojate „Bitės“ interneto kortelę, tuomet jums reikės užpildyti dvi eilutes.

Žodis, kurį įvesite „apn_profile_name“ laukelyje, taps jūsų APN pavadinimu, jums jo įsiminti nereikia, tad įveskite bet ką, svarbu nepalikite jo tuščio. „apn“ eilutėje įveskite žodį „internet“.

Tuomet pirštu vaizdą pastumkite iš dešinės į kairę ir spauskite mėlyną mygtuką „Apply“.

„Apie teisingai atlikus žingsnius jus informuos viduryje ekrano atsiradusi žalia varnelė. Jei ją pamatėte, štai ir viskas – sėkmingai pakeitėte APN nustatymus ir galite naudotis interneto ryšiu“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: