Kaip atkurti tinklo nustatymus „Xiaomi“ telefone?

Dažnai nutinka, kad naršant po telefono nustatymus, netyčia kažką paspaudžiame ir pakeičiame įrenginio parametrus. Taip nutikus gali sutrikti išmaniojo veikla, pavyzdžiui nebeveikti interneto ryšys. Peržiūrėti kiekvieną nustatymą ir atrasti, ką paspaudėme, išties sudėtinga, todėl tokiu atveju gali padėti telefono tinklo nustatymų atkūrimas. Kaip atkurti tinklo parametrus „Xiaomi“ telefone, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Tinklo parametrai atsistato į pradinę padėtį ir atkūrus gamyklinius įrenginio parametrus, tačiau taip prarasite visus savo duomenis – nuotraukas, užrašus, adresatus ir kitą informaciją. Atkūrus tik tinklo parametrus, visi duomenys lieka, o tinklo nustatymai būna tokie, lyg telefoną įjungus pirmą kartą. Geriausia dalis ta, kad tai padaryti labai paprasta“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atstatyti tinklo nustatymus „Xiaomi“ telefone?

Norint atkurti tinklo parametrus, pirmiausia jums reikės atsidaryti telefono nustatymus ir pasirinkti skiltį „Ryšys ir bendrinimas“.

Tuomet atsidariusiame lange pirštu vaizdą pastumkite šiek tiek aukštyn, kol rasite pasirinkimą „Atkurti „Wi-Fi“, mobiliuosius tinklus ir „Bluetooth“. Spustelėkite jį.

Atlikus šiuos žingsnius, spauskite ekrano apačioje esantį pasirinkimą „Nustatyti iš naujo“ ir tuomet naujai iššokusioje lentelėje spustelėkite „Gerai“.

„Štai ir viskas – atlikę visus šiuos žingsnius, atkursite tinklo nustatymus. Svarbu prisiminti, kad norint prisijungti prie savo „Wi-Fi“ ryšio, reikės iš naujo suvesti jo slaptažodį. Taip pat, jei naudojate įrenginius, kurie su jūsų telefonu susieti „Bluetooth“ ryšiu, pavyzdžiui išmanųjį laikrodį ar ausinukus, juos reikės iš naujo suporuoti su telefonu“, – aiškina „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: