„Taip“ vienas kitam ištarė virtualiai: amerikiečių poros vestuvės įvyko metavisatoje

Prisiekti amžiną meilę bei ištarti vienas kitam „taip“ šiandien galima ir virtualiai. Amerikiečių pora santuoką įteisino virtualios realybės pasaulyje – metavisatoje. Negana to, jaunikis į ceremoniją atvyko ant virtualaus dramblio, o įžadus savo mylimajai rašė padedamas dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ChatGPT“. Kaip vyksta virtualios vestuvės?

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Amerikiečių pora neseniai susituokė virtualios realybės pasaulyje – metavisatoje.
  • Virtualių vestuvių idėja kilo greito maisto restoranų tinklui „Taco Bell“, kuris ir padengė visas šventės išlaidas.
  • Platformoje yra galimybė įgyvendinti itin netikėtas idėjas – pavyzdžiui, laikydamasis indiškų tradicijų, jaunikis Sheel į ceremoniją „atvyko“ ant violetinės spalvos dramblio.
  • Surengti vestuves virtualios realybės pasaulyje yra pigiau nei tradicines, o į jas patogiai gali „atvykti“ artimieji ar draugai iš viso pasaulio.
 

„Indų kilmės amerikiečių pora jaunikis Sheet Mohnot ir jaunoji Amruta Godbole ceremoniją apibūdina kaip itin unikalią: jų vestuves stebėjo daugybė žmonių visame pasaulyje, tačiau pati virtuali ceremonija jiems nieko nekainavo“, – pasakoja „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Vestuvių idėja kilo „Taco Bell“ restoranui

Vestuvių metavisatoje idėja kilo ne pačiai įsimylėjėlių porai, o JAV populiariam greito maisto restoranų tinklui „Taco Bell“. Restorane Las Vegase yra pastatyta koplytėlė, kurioje jau susituokė susituokė daugiau nei 800 porų.

„Taco Bell“ surengė konkursą, kurio prizas – nemokamos vestuvės metavisatoje. Sheel ir Amruta yra dideli restorano fanai – būtent čia ir įvyko pirmasis jų pasimatymas, todėl virtualių vestuvių idėja jiems atrodė idealus variantas. Be to, visas technines virtualių vestuvių išlaidas padengė restoranų tinklas“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Tokia galimybė reiškė, kad vestuvėse netrūko reklaminių restorano integracijų: pavyzdžiui, „Taco Bell“ logotipas – varpelis – virtualioje erdvėje buvo naudojamas kaip vestuvių didžėjaus „veidas“, o šokių aikštelėje judesius rodė virtualūs padažų paketėliai.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Virtualios vestuvės – 30 kartų pigiau

Anot M. Vrubliausko, galimybė oficialiai susituokti virtualiame pasaulyje jaunoms poroms gali pasirodyti patraukli dėl dviejų priežasčių. Pirma, skaičiuojama, kad pilnas virtualių vestuvių paketas vidutiniškai kainuoja 30 kartų mažiau nei tradicinės amerikietiškos vestuvės.

„Rengdami savo vestuves virtualiame pasaulyje jaunavedžiai gali nestokoti išradingumo ir įgyvendinti net pačias nutrūktgalviškiausias idėjas. Pavyzdžiui, laikydamasis indiškų vestuvių tradicijų, jaunikis Sheel į ceremoniją „atvyko“ ant violetinės spalvos dramblio, o jaunavedžių artimiesiems ant galvų „lijo“ pinigų kupiūros“, – sako „Bitės Profas“.

Virtuali ceremonija taip pat leidžia į vestuves lengvai pakviesti daug žmonių iš viso pasaulio. Tam, kad galėtų pasveikinti jaunavedžius, jiems nebereikia keliauti į kitą šalį, planuoti atostogų, rūpintis nakvyne ar maitinimu.

Virtualios vestuvės – ateitis?

Šios poros vestuvės nebuvo pirmos virtualios vestuvėse, kuriose netrūko reklaminių prekių ženklų integracijų. Prie tokių vestuvių yra prisidėjęs ne vienas pasaulyje žinomas prekės ženklas.

Tam, kad jų santuoka būtų įteisinta, sutuoktinių veidai turėjo būti matomi tiesioginės „Youtube“ transliacijos metu.

„Tikėtina, kad ilgainiui virtualių vestuvių poreikis augs. Tokiu būdu šventėje dalyvauti lengvai gali svečiai iš viso pasaulio, vestuvėse taip pat netrūksta pramogų svečiams. Vienas labiausiai poras žavinčių aspektų – virtualios vestuvės yra itin pigios ir lengvai suorganizuojamos“, – pasakoja M.Vrubliauskas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: