Kaip atkurti tinklo nustatymus „Samsung Galaxy“ telefone?

Gamyklinių duomenų atkūrimas gali padėti išspręsti su telefono veikla susijusias problemas, tokias kaip neveikiantis interneto ryšys. Deja, atstačius gamyklinius parametrus, jūs rizikuojate prarasti visas nuotraukas, adresatus bei užrašus bei kitą informaciją. Vertėtų žinoti, kad iškilus problemoms su interneto ryšiu, galima atkurti ne visus įrenginio parametrus, tačiau tik tinklo nustatymus. „Bitės Profas“ pateikia instrukciją, kaip tai padaryti „Samsung Galaxy“ telefone.
 

„Gamyklinių parametrų atkūrimas reiškia, kad telefono nustatymai bus tokie, kokius numatė gamintojas – išsitrins visos jūsų programėlės, prisijungimai prie paskyrų ar nuotraukos. Jei atskursite tik tinklo parametrus, visi jūsų duomenys išliks, tačiau interneto nustatymai bus atnaujinti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atstatyti tinklo parametrus „Samsung Galaxy“ telefone?

Norėdami atkurti tinklo nustatymus, pirmiausia turite eiti į nustatymus savo telefone. Tuomet naujai atsidariusiame lange perbraukite pirštu iš apačios į viršų ir rasite pasirinkimą „Bendrasis valdymas“ – spustelėkite jį.

Tuomet naujame lange vėl perbraukite pirštu iš apačios į viršų ir paspauskite ant pasirinkimo „Atkurti“.

Pakartokite perbraukimą pirštu iš apačios į viršų ir pasirinkite „Iš naujo nust.mob.ryš.tin.nust.“

Naujai atsidariusiame lange paspauskite pasirinkimą „Iš naujo nustatyti nustatymus“.

Štai ir viskas – jūsų telefono tinklo nustatymai atkurti, nuo šiol jie bus tokie, lyg telefoną būtumėte įjungę pirmą kartą.

Anot „Bitės Profo“, susidūrus su problema, kai įrenginys neprisijungia prie vieno konkretaus „Wi-Fi“ tinklo, verta iš naujo nustatyti „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ nustatymus.

„Norint tai padaryti, atkūrimo lange pasirinkite „Iš naujo nustatyti „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ nustatymus, tuomet pasirinkite „Iš naujo nustatyti nustatymus“ ir taip atkursite „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ parametrus“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: