Testas: Tiesa ar mitas? Sužinokite, kiek išmanote apie telefonus

Turbūt iš įvairių šaltinių esate sukaupę nemažai žinių apie telefonus, pavyzdžiui, kaip juos derėtų krauti, laikyti ir pan. Galbūt žinote ir gudrybių, kurias pritaikote kasdien naudodamiesi telefonais. Technologijoms sparčiai tobulėjant anksčiau teisinga informacija šiuo metu jau gali būti klaidinga. Negana to, yra tikimybė, kad jau kurį laiką esate įsitikinę pramanais. „Bitės Profai“ pristato testą ‒ „Mitai ir tiesa apie telefonus“, kurį atlikę sužinosite, ar esate technologijų pirmūnas, ar savo žinias reikėtų dar pagilinti, o gal ir atnaujinti.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Žinios apie telefonus mus pasiekia iš įvairių šaltinių, kurie nebūtinai patikimi
  • Anksčiau teisinga informacija apie technologijas dabar gali būti klaidinga
  • Vadovaudamiesi mitais galime rimtai pažeisti ar net sugadinti mobilųjį įrenginį
  • „Bitės Profai“ sukūrė testą, kurį atlikę sužinosite, kurie teiginiai apie telefonus yra tiesa, o kurie mitai

Jei norite pasitikrinti savo žinias, atlikite žemiau pateiktą testą.

„Skirti tiesą nuo mitų yra svarbu, nes informacija, pagal kurią veikiame daro įtaką mūsų mobiliesiems įrenginiams. Kiekvienas siekiame, kad jie tarnautų kuo ilgiau, o tam reikia patikimų, teisingų žinių. Jei nesate tikri, ar jūsų turimi faktai yra tiesa ‒ kreipkitės į technologijų ekspertus, o pasitikrinti, mitas ar tiesa, pagrindinėmis temomis apie telefonus galite atlikdami šį testą“, ‒ sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Jus taip pat gali sudominti kiti „Bitės Profų“ tekstai apie žaibų ar išmaniųjų telefonų mitus.

Testą sudaro 10 klausimų. Jį atlikę sužinosite, kaip gerai skiriate tiesą nuo mitų. Net tuo atveju, jei į visus klausimus atsakysite teisingai nė nemirktelėję, vis tiek papildysite savo žinių bagažą, nes po kiekvieno klausimo pateikiami išsamūs „Bitės Profų“ komentarai. 
 


BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.