Testas: ar žinote, kaip užfiksuoti gražiausias akimirkas telefonu?

Šiandien daugelis tam, kad užfiksuotų svarbias akimirkas naudoja ne fotoaparatus, o būtent išmaniuosius telefonus. Dėl šios priežasties rinkdamiesi šiuos įrenginius daug dėmesio skiriame jų kameroms. „Bitės Profai“ paruošė testą, kurį atlikę galėsite lengviau įsivertinti, kiek teisingų žinių esate sukaupę fotografavimą ir filmavimą telefonais.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • Viena svarbiausių šiuolaikinių išmaniųjų telefonų funkcijų – fotografavimas. Dėl to naudotojai atkreipia dėmesį į įrenginių kameras.
  • Visada po ranka esantys išmanieji telefonai ir vis tobulėjančios jų kameros naudotojams leidžia įamžinti visas gyvenimo akimirkas.
  • „Bitės Profai“ parengė testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, kiek daug žinote apie fotografavimą ir filmavimą telefonais.
 

„Kamera – išmaniųjų telefonų dalis, nuo kurios labiausiai priklauso tai, kaip atrodys mūsų užfiksuotos nuotraukos. Nors daugelis mano, kad apie šias kameras žino daug, tačiau ne visada sukauptos žinios yra teisingos. Pavyzdžiui, vyrauja nuomonė, kad nuotraukų kokybė priklauso tik nuo telefono objektyvo megapikselių skaičiaus. Tai nėra tiesa, nes jai įtaką daro ir tokie veiksniai kaip įrenginio procesoriaus galingumas“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis ir kviečia atlikti testą apie fotografavimą ir filmavimą telefonais.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.