Testas: ką žinote apie 5G ryšį?

5G ryšys neabejotinai yra ateitis. Dėl šios technologijos teigiamų pokyčių sulauksime medicinos, transporto, statybų, žemės ūkio ir žaidimų srityse, tad apie ją žinoti naudinga kiekvienam. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ parengė testą, kurį atlikę sužinosite, ar galite save vadinti 5G ryšio žinovu.
 
Taip lengviau: greitasis skaitymas
  • 5G ryšys ateityje teigiamai paveiks medicinos, transporto, statybų, žemės ūkio ir žaidimų sritis.
  • Ši technologija pasižymi maža delsa ir dideliu interneto greičiu.
  • Išmaniųjų įrenginių ekspertai parengė testą, kurį atlikę sužinosite, kiek žinių apie 5G ryšį esate sukaupę.
 

„5G ryšys pasižymi maža delsa ir dideliu interneto greičiu. Būtent šios savybės yra svarbios kiekvienam – tiek norinčiam bendrauti su draugais ar kolegomis, tiek internetinių žaidimų mėgėjams, tiek kino mylėtojams, kurie siunčiasi tik aukštos raiškos filmus. Vis dėlto ši technologija tokias galimybes atvėrė ne iš karto. Dėl to kviečiu ne tik pasitikrinti, bet ir pagilinti savo žinias atliekant testą apie 5G ryšį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Beje, jei norite padaryti apšilimą – testui pasiruošti tinkamai, skaitykite išmaniųjų įrenginių ekspertų „Bitės Profų“ parengtus straipsnius apie 5G ryšį.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį testą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.