„Samsung Galaxy Watch 3“ apžvalga

Išmanųjį laikrodį šiandien galime rinktis iš įvairių gamintojų ir modelių – vieni skirti sporto rezultatams sekti, kiti siūlo laisvalaikiui pritaikytas galimybes ar bando pritraukti akį stilingu dizainu. Ilgai laikanti baterija, estetiškas ir klasikinis dizainas, funkcijos, padedančios rūpintis savo sveikata – visa tai ir dar daugiau vartotojams suteikia gamintojo „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch 3“. Kokios funkcijos palengvins jūsų kasdienybę ir kodėl verta rinktis šį laikrodį, pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Wearable“ programėlės pagalba telefonu galite surasti išmanųjį laikrodį.
  • Laikrodžio „Meniu“ skiltyje pasirinkite funkciją – rasti mano telefoną. Spustelėjus mygtuką – paleisti, netoliese esantis telefonas, susietas su išmaniuoju laikrodžius „Bluetooh“ ryšiu, pradės vibruoti ir skambėti, net tuo atveju, jei įjungta begarsė aplinka
  • Telefonas nustos skambėti, kai mobiliajame patvirtinsite, kad paiešką baigėte

„Tikriausiai visi esame bent kartą kažkur namuose padėję telefoną ir po to niekaip negalėję jo surasti. Jeigu turite išmanųjį laikrodį, su šia problema galite nebesusidurti, nes jis gali lengvai surasti jūsų telefoną“, – teigia „Bitės Profas“ Linas.

„Samsung Galaxy Watch 3“ esanti eSIM technologija leidžia naudotis visomis telefono galimybėmis net kai jo nėra šalia ar jis išsikrovęs. Kaip aktyvuoti eSIM „Samsung“ išmaniajame laikrodyje, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas geba nustebinti nuolat pristatydamas naujus išmaniuosius įrenginius, kurie sulaukia didelio vartotojų susidomėjimo. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

Taip pat belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ yra mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie „Galaxy Buds2“ sužinosite šioje vaizdo apžvalgoje, o norintiems profesionalių ir vienų iš geriausių ausinių rinkoje, sužinokite apie „Galaxy Buds Pro“ ausines „Bitės Profo“ Mantvydo paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: