„Samsung Galaxy Watch 3“ apžvalga

Išmanųjį laikrodį šiandien galime rinktis iš įvairių gamintojų ir modelių – vieni skirti sporto rezultatams sekti, kiti siūlo laisvalaikiui pritaikytas galimybes ar bando pritraukti akį stilingu dizainu. Ilgai laikanti baterija, estetiškas ir klasikinis dizainas, funkcijos, padedančios rūpintis savo sveikata – visa tai ir dar daugiau vartotojams suteikia gamintojo „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch 3“. Kokios funkcijos palengvins jūsų kasdienybę ir kodėl verta rinktis šį laikrodį, pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Wearable“ programėlės pagalba telefonu galite surasti išmanųjį laikrodį.
  • Laikrodžio „Meniu“ skiltyje pasirinkite funkciją – rasti mano telefoną. Spustelėjus mygtuką – paleisti, netoliese esantis telefonas, susietas su išmaniuoju laikrodžius „Bluetooh“ ryšiu, pradės vibruoti ir skambėti, net tuo atveju, jei įjungta begarsė aplinka
  • Telefonas nustos skambėti, kai mobiliajame patvirtinsite, kad paiešką baigėte

Išsamiau, kaip išmaniuoju laikrodžiu surasti telefoną, sužinokite „Bitės Profo“ Lino parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Tikriausiai visi esame bent kartą kažkur namuose padėję telefoną ir po to niekaip negalėję jo surasti. Jeigu turite išmanųjį laikrodį, su šia problema galite nebesusidurti, nes jis gali lengvai surasti jūsų telefoną“, – teigia „Bitės Profas“ Linas.

„Samsung Galaxy Watch 3“ esanti eSIM technologija leidžia naudotis visomis telefono galimybėmis net kai jo nėra šalia ar jis išsikrovęs. Kaip aktyvuoti eSIM „Samsung“ išmaniajame laikrodyje, pasakoja „Bitės Profai“.

„Samsung“ gamintojas geba nustebinti nuolat pristatydamas naujus išmaniuosius įrenginius, kurie sulaukia didelio vartotojų susidomėjimo. „Bitės Profai“ pasakoja apie išmanųjį daiktų sekiklį „Samsung Galaxy SmartTag“, kuris padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus.

Taip pat belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ yra mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Tad jei ieškote patogių ir kokybiškų ausinių, apie „Galaxy Buds2“ sužinosite šioje vaizdo apžvalgoje, o norintiems profesionalių ir vienų iš geriausių ausinių rinkoje, sužinokite apie „Galaxy Buds Pro“ ausines „Bitės Profo“ Mantvydo paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.