„Samsung Galaxy Buds Pro“ apžvalga

Gamintojo „Samsung“ belaidžių ausinių serija „Galaxy Buds“ egzistuoja jau ne vienerius metus, tačiau ausinės „Galaxy Buds Pro“ – pirmosios, pasipuošusios Pro pavadinimu. Ką keičia šis pavadinimas, kokias funkcijas siūlo „Galaxy Buds Pro“ ir kam jos tinka labiausiai, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy Buds Pro“ dizainas panašus į pirmųjų, tačiau dėl blizgančio korpuso „Buds Pro“ atrodo stilingesnės, o ausines galima rinktis iš trijų spalvų – juodos, sidabrinės ir violetinės
  • „Galaxy Buds Pro“ ausinės – pirmosios „Buds“ serijos ausinės, kurioms suteiktas IPX7 sertifikatas, liudijantis jų atsparumą vandeniui
  • Ausinėse įdiegta išmani aktyvaus triukšmo šalinimo funkcija – „Galaxy Buds Pro“ atpažįsta, kada pradeda kalbėti ir automatiškai perjungia triukšmo slopinimo režimą į aplinkos garso režimą
  • Su „Galaxy Buds Pro“, muzikos galėsite klausyti iki 5 valandų su triukšmo slopinimo funkcija, be jos – iki 8 valandų

Daugiau apie išmaniąsias ausines „Samsung Galaxy Buds Pro“ ir jų funkcijas bei galimybes sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Galaxy Buds Pro“ – kol kas geriausios „Samsung“ sukurtos tokio stiliaus belaidės ausinės. Pro pavadinimas joms suteiktas ne veltui, kadangi esančios funkcijos užtikrins aukščiausios kokybės patirtį. Belaidės ausinės patiks visiems, vertinantiems kokybišką garsą ir patogumą. Jei turite „Samsung“ išmanųjį telefoną, ausinių paiešką tikrai rekomenduoju pradėti nuo šių išmaniųjų belaidžių ausinių“ , – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Jei norite rinktis iš daugiau belaidžių ausinių variantų, „Bitės Profai“ paruošė „Samsung Galaxy Buds+“ ir „Galaxy Buds Live“ ausinių palyginimą bei nurodė, kuo šios ausinės skiriasi ir kuris variantas geriausiai atitiks jūsų asmeninius poreikius. Jungiant pirmąsias „Samsung Galaxy Buds“ belaides ausines, lengviau tai padarysite su „Bitės Profų“ paruošta instrukcija.

O jei smalsu, kokias belaides ausines renkasi ir kokios jų funkcijos svarbiausios muzikos profesionalams, „Bitės Profas“ Mantvydas kalbino vieną populiariausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leon Somov ir dalinosi įžvalgomis, kaip belaidės ausinės gali palengvinti mūsų kasdienybę.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.