„Samsung Galaxy S21 FE“ apžvalga

„Samsung“ papildė „Galaxy S21“ šeimą išmaniuoju telefonu „Samsung Galaxy S21 FE“. Tai – išskirtinis modelis, sukurtas atsižvelgiant į visus „Samsung“ įrenginių gerbėjų norus. „Fan Edition“ flagmanas išsiskiria net kelis kartus didesnės raiškos priekine kamera, vienu geriausių ekranų, kokį šiandien galime rasti išmaniajame telefone bei savo kainos segmente yra tarp geriausių pasirinkimų. Tačiau tai – tik keli šio išmaniojo privalumai, apie visus juos sužinokite trumpoje „Bitės Profo“ Vaido apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Dizaino pokyčiai – visa nugarėlė, kartu su kamerų iškilimu – vientisa ir pagaminta iš neblizgaus plastiko, todėl išmanusis lengvesnis ir patogesnis naudotis.
  • Pažangus 6,4" Full HD+ raiškos Dynamic Amoled 2x ekranas su 120 Hz vaizdo atsinaujinimo dažniu mažiau vargins akis vakarais, užtikrins puikų spalvų kontrastą, vaizdų matomumą, o visos ekrane esančios animacijos atrodys neįtikėtinai sklandžiai.
  • Ant šio išmaniojo nugarėlės galite įkrauti ir kitus savo išmaniuosius įrenginius, pavyzdžiui, „Samsung“ belaides ausines, laikrodį ar net išsikrovusį draugo telefoną.
  • Naujiena šiame modelyje – dvigubo įrašymo funkciją, kai vienu metu galima filmuoti ir su priekine, ir pagrindine kameromis.

„Nors „Samsung Galaxy S21 FE“ yra kiek pigesnis modelis nei kiti „Galaxy S21“ šeimynos įrenginiai, tačiau kai kuriose vietose jis – netgi pranašesnis. Jei mėgstate žaidimus, kokybiškas „asmenukes“, daug fotografuojate arba tiesiog ieškote patrauklaus ir patogaus išmaniojo – savo kainos segmente jis vienas geriausių pasirinkimų“, – teigia „Bitės Profas“ Vaidas.

Jei ką tik įsigijote šį „Samsung“ išmanųjį telefoną ir norite užtikrinti kuo sklandesnę naudojimosi patirtį, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.

Išmanieji telefonai tikrai lengvina mūsų kasdienybę. Vienas tokių atvejų – išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Google Pay“, kuri padės už pirkinius atsiskaityti patogiau ir greičiau, net jei namuose palikote piniginę. Kaip pradėti naudotis šia paslauga, pasakoja „Bitės Profai“.

O norintiems praplėsti savo galimybių ratą ir džiaugtis išvaizdžiu aksesuaru, su „Samsung Galaxy S21 FE“ puikiai derės „Samsung Galaxy Watch 4“ arba „Watch 4 Classic“ išmanieji laikrodžiai. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai, sužinosite „Bitės Profų“ vaizdo apžvalgoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: