„Samsung Galaxy S21 | S21+ | S21 Ultra“ apžvalga

Telefonų rinkoje pagal pardavimus gamintojas „Samsung“ pirmauja jau ne vienerius metus, o šių metų pradžioje prie „Galaxy“ išmaniųjų šeimos prisijungė trys telefonai – „S21“, „S21+“ ir pažangiausias iš trijų – „S21 Ultra“. Ką šiuose „Galaxy S21“ telefonuose siūlo milžinė „Samsung“ ir kokius privalumus ar trūkumus turi kiekvienas jų, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Visi trys telefonai pasižymi galingaisiais „Samsung“ sukurtais „Exynos“ procesoriais, patrauklesnėmis kainomis nei pirmtakai
  • Kaip ir naujausiuose „Apple“ telefonuose, siekiant mažinti gamtos taršą, visų trijų telefonų komplektacijoje nerasime įkroviklių
  • Iš trijų telefonų labiausiai išsiskiria „S21 Ultra“, kuriame įdiegta kamera su lazerinio autofokusavimo sistema ir keturi objektyvai telefono nugarėlėje

Daugiau apie „Samsung Galaxy S21“, „Samsung Galaxy S21+“ ir „Samsung Galaxy S21 Ultra“ ir šių telefonų funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:

 

 
„Samsung“ nuolat įrodo, kad turi aiškią ateities viziją ir naudotojams siūlo patikimus sprendimus. „Galaxy S21“ telefonai yra elegantiški, flagmano vardo verti įrenginiai, kurie skirti kasdien jais aktyviai naudotis visose gyvenimo situacijose. Be to, džiugu, kad gamintojas „Pro“ arba „Ultra“ pavadinimų telefonams nesuteikia be pagrindo – „S21 Ultra“ puikiai tiks visiems, norintiems puikaus telefono kasdienėms užduotims atlikti, aktyviai naudoti ir patikimo daugiafunkcinio įrenginio kišenėje“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Ieškantiems geriausio telefono savo poreikiams, „Bitės Profai“ paruošė TOP 5 geriausių telefonų flagmanų sąrašą, į kurį pateko ir „Samsung Galaxy S21 Ultra“ išmanusis. O ar minėtasis „Samsung Galaxy S21+“ yra geresnis pasirinkimas už „Xiaomi Mi 11“, galite sužinoti „Bitės Profų“ paruoštame šių dviejų telefonų palyginime.

„Galaxy“ išmaniųjų telefonų šeimą papildę „Z Fold3“ ir „Z Flip3“ dabar dar geriau prisitaiko prie įvairių poreikių, kai telefonas gali tapti planšete, arba priešingai – susilankstyti į itin kompaktišką įrenginį. Kuo šie telefonai išsiskiria iš minios ir ką siūlo savo naudotojui, pasakoja „Bitės Profai“.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.