„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausi telefonai

Išmaniųjų rinkoje flagmanas yra aukščiausios klasės telefonas. Tokie įrenginiai pasižymi geriausiomis kameromis, galingiausiais procesoriais ir kitomis naujausiomis technologijomis. Vis dėlto skirtingi modeliai pasižymi ne vienodomis savybėmis ir privalumais. „Bitės Profai“ apžvelgė visus prabangiausius mobiliuosius tam, kad būtų lengviau išsirinkti flagmaną, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Unikalia fotografavimo patirtimi ir galingais parametrais džiaugiasi „Galaxy S21 Ultra“ naudotojai
  • „OnePlus 9 Pro“ greitis stebina ne tik įprastas užduotis atliekančius vartotojus, bet ir žaidimų mylėtojus
  • „iPhone 13 Pro Max“ – šiuo metu galingiausias flagmanas rinkoje
  • Atverčiamas telefonas „Samsung Galaxy Z Fold 3“ gali būti naudojamas ir kaip 7,6 colio planšetė
  • „Sony Xperia 1 III“ turi dvigubą atsparumo vandeniui standartą

Daugiau apie rekomenduojamus aukščiausios klasės telefonus sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Šios klasės modeliai išsiskiria moderniu dizainu ir turi aukščiausius parametrus, tačiau vienas gali būti patogesnis daug keliaujant, o kitas tinkamesnis dirbant su aukštos grafikos vaizdais. Visgi suklysti renkantis flagmaną sunku, nes tai puikus ir ilgalaikis sprendimas, galintis atstoti net ir kompiuterį“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2021 m. rugsėjį.

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ – aukščiausios kokybės kameros

Vienas galingiausių „Samsung“ įrenginių pasižymi aukštais parametrais ir itin profesionaliomis kameromis. Šiame telefone jų yra net penkios, o pagrindinė išsiskiria 108 megapikseliais.

„Samsung“ sukūrė „Nona Binning“ technologiją, sujungiančią devynis pikselius į vieną, tad nuotraukos stebina puikia kokybe net labai prasto apšvietimo sąlygomis. Kitos dvi kameros yra teleobjektyvai – vienas optiniu būdu priartina vaizdą iki trijų, o kitas – iki dešimties kartų. Pagrindinis privalumas tas, kad priartintų fotografijų kokybė nė kiek nesuprastėja. Be to, „S21 Ultra“ programinė įranga leidžia papildomai priartinti vaizdą hibridiniu būdu net iki šimto kartų, tad su tokiu mobiliuoju tikrai lengva išgauti įspūdingų kadrų“, – teigia „Bitės Profas“.

Išmaniųjų ekspertas išskiria „S21 Ultra“ itin plataus kampo kamerą, kokybiškai fotografuojančią plataus kampo vaizdus net ir esant prastam apšvietimui. Itin ryškiomis nuotraukomis pasižymi ir priekinė išmaniojo kamera su 40 MP.

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ rekomenduojame norintiems mėgautis unikalia patirtimi fotografuojant įvairiausius vaizdus net ir netikėčiausiose situacijose. Be to, jis itin patiks „Samsung Note“ serijos naudotojams, kurie jau yra įvaldę „S Pen“ rašiklį. Juo galėsite valdyti ir šį telefoną.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S21 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„OnePlus 9 Pro“ – greičiausias „Android“ mobilusis

Praeityje „OnePlus“ flagmanai pasižymėjo mažesnėmis kainomis, o pastaraisiais metais pradėjo dar stipriau konkuruoti su kitais galingiausiais įrenginiais. Šiandien naujasis „9 Pro“ prilygsta konkurentams tiek parametrais, tiek didesne kaina.

„Išmaniajam žaibišką greitį suteikia „Snapdragon 888“ procesorius ir 120 Hz OLED ekranas. Visi naudotojai pajunta itin greitą atsaką į kiekvieną paspaudimą, nes ekranas reaguoja į prisilietimą 240 kartų per sekundę, o žaidžiant žaidimus šis skaičius išauga iki 360 tam, kad turėtumėte pranašumą prieš savo varžovus“, – atskleidžia A. Archangelskis.

Paprastai panašių parametrų telefonuose sunaudojama nemažai baterijos energijos, tačiau „OnePlus“ rado efektyvų sprendimą. Ekranas prisitaiko ir keičia vaizdo atnaujinimo dažnį priklausomai nuo rodomo turinio. Jei, pavyzdžiui, skaitote straipsnį, ekranas dirba vos 1 Hz vaizdo atnaujinimo dažniu, o tai leidžia naudoti energiją efektyviau.

Greičiausią reagavimą užtikrinantys parametrai palieka malonų įspūdį tiek žaidimų entuziastams, tiek kasdienes užduotis atliekantiems žmonėms. Be to, daugumai patiks, jog „OnePlus“ operacinė sistema mažiau apkrauta papildomomis funkcijomis, animacijomis ir nereikalingomis programėlėmis, todėl telefonas veikia itin sklandžiai ir našiai.

Šiuo metu šio telefono BITĖS asortimente neturime, tačiau galite pasižiūrėti kitus modelius.

„iPhone 13 Pro Max“ – galingiausias „Apple“ telefonas


 
Dauguma „Apple“ mylėtojų sunkiai išsižada „iPhone“ telefonų. Ypač tada, kai naudojasi ir „Apple“ laikrodžiais, kompiuteriais ar planšetėmis. Patikimi įrenginiai sinchronizuojasi vartotojams naudingoje ekosistemoje, o „Apple“ pirkėjai garantuoti, kad naujasis „iPhone“ pasižymės aukščiausios kokybės komponentais ir patogia „iOS“ operacine sistema.

„Naujajame „iPhone 13 Pro Max“ integruotas galingiausias ir efektyviausiai baterijos resursus paskirstantis procesorius („A15 Bionic“) iš visų, kuriuos kada nors turėjo „iPhone“ telefonai. Be to, telefonas turi „ProMotion“ ekraną, kuris priklausomai nuo to, ką veikiame telefone, automatiškai pritaiko vaizdo atnaujinimo dažnį (siekiantį iki 120 Hz). Taip taupydamas baterijos resursus“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Stipriai patobulintos ir trys kameros telefono nugarėlėje. Jos pažangesnės, turi didesnius sensorius ir visose veikia naktinis režimas, dėl kurio net ir nakties metu fotografuotos nuotraukos bus ryškios ir kokybiškos. Įdomu ir tai, kad „Apple“ suteikė galimybę įamžinti vaizdus net 2 cm atstumu. Be to šis telefonas gali keisti sufokusuotą objektą ir kitus nustatymus po filmavimo, lyg naudojant profesionalią įrangą.

„Apple“ teigimu, telefone panaudotas priekinis stiklas „Ceramic Shield“ yra tvirčiausias iš visų rinkoje esančių išmaniųjų. Svarbu paminėti, kad „iPhone 13 Pro Max“ korpusas padengtas nerūdijančiu plienu ir šiuo metu tai – atspariausias vandeniui telefonas rinkoje. Jis gali išbūti 6 metrų gylyje iki 30 minučių.

Dėl patogios ekosistemos „iPhone 13 Pro Max“ labiausiai tinka jau turintiems kitų „Apple“ įrenginių, ieškantiems puikiai fotografuojančio ir itin vandeniui atsparaus modelio. Be to, šį telefoną galėsite rinktis iš keturių spalvų: sidabrinės, auksinės, grafito ir naujos – dangaus mėlynos (angl. sierra blue).

Daugiau apie „iPhone 13 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy Z Fold 3“ – unikalus ir itin praktiškas

Šiuo metu „Samsung Galaxy Z Fold 3“ yra inovatyviausias telefonas rinkoje. Jis naudojamas kaip įprastas mobilusis, kai būna užverstas. O atverstas tampa nedidele 7,6 colio planšete, kurią galima įsidėti į kišenę. Tokia įrenginio idėja sugalvota jau seniai, o „Z Fold 3“ šiuo metu yra labiausiai ištobulintas tokio tipo telefonas.

„Abu įrenginio ekranai kontrastingi, spalvingi ir turintys kone tobulus juodus atspalvius, be to šiais metais jie yra vieni šviesiausių ekranų telefonų rinkoje. Jeigu atliekant kokį nors veiksmą trūksta ekrane vietos, atverskite telefoną ir tęsite tą patį veiksmą didesniame ekrane. Dabar abudu įrenginio ekranai palaiko didesnį vaizdo atnaujinimo dažnį (120 Hz), tad įrenginys bet kokioje padėtyje išlieka itin sklandus“, – pamini „Bitės Profas“.

Greitas „Snapdragon 888“ procesorius užtikrina, kad abiejų ekranų 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis dirbtų ypač sklandžiai. Nors akumuliatoriaus talpa (4400 mAh) mažesnė už daugumos planšečių, tačiau prisiminkite, kad pirmiausia tai yra telefonas, tarnaujantis pakankamai ilgai. Be to, abu įrenginio ekranai automatiškai keičia atnaujinimo dažnį pagal žiūrimą turinį, todėl baterijos resursai naudojami taupiai ir efektyviai. Tiesiog vyšnia ant torto tai IPX8 sertifikatas kuris liudija, kad telefonas yra atsparus vandeniui.

„Samsung Galaxy Z Fold 3“ išskirtinis atlenkiamas ekranas patraukia aplinkinių dėmesį, tačiau toks įrenginys nėra vien stiliaus detalė ar aksesuaras. Šį įrenginį tikrai pamėgs praktiški ir kūrybingai įvairias kasdienes užduotis atliekantys žmonės. Taip pat išmaniojo rašiklio S-Pen palaikymas yra puikus priedas „Note“ serijos gerbėjams.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Z Fold 3“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Sony Xperia 1 III“ – daug ir įvairių parametrų

„Sony Xperia 1 III“ – telefonas, turintis praktiškai visus flagmanų gerbėjų geidžiamus parametrus. Tai – ausinių jungtis, atminties kortelės palaikymas, 4K OLED 120 Hz ekranas. Vis tik ties čia jo privalumų sąrašas nesibaigia.

„Jame veikia vienas sparčiausių procesorių – „Snapdragon 888”. Telefonas taip pat turi 12 GB darbinės atminties ir dvigubą atsparumo vandeniui standartą (IP65/IP68). Tad yra labiau atsparus vandeniui nei daugelis konkurentų. Svarbu ir tai, kad nors pats telefonas, lyginant su pernai, fiziškai nepadidėjo, tačiau turi didesnę, 4500mAh bateriją, palaikančią greitąjį 30 W krovimą“, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„Sony Xperia 1 III" integruotos ir aukščiausios klasės kameros. Jo kūrėjai ypatingą dėmesį skyrė tam, kad šis telefonas prilygtų profesionaliai fotografijos įrangai, tačiau tuo pat metu būtų itin patogus nešiotis.

„Telefono kamera kurta kartu su naujausios „Alpha 9” fotoaparatų serijos inžinieriais. Be puikių techninių savybių, čia taip pat rasime vieną pažangiausių profesionalių fotografijos ir vaizdo įrašų režimų. Na, o mažiau profesionalia fotografija besidomintys liks nustebinti automatiniu režimu, kuris taip pat leidžia išgauti įspūdingos kokybės nuotraukas“, – pasakoja A. Archangelskis.

Šis flagmanas gali būti vadinamas parametrų „monstru” – jis turi praktiškai viską, ko galima norėti iš šiuolaikinio flagmano. Nors labiausiai „Sony Xperia 1 III“ turėtų džiaugtis „Sony“ produktų gerbėjai, tačiau šį telefoną tikrai verta išbandyti ir kitų gamintojų fanams.

Daugiau apie „Sony Xperia 1 III“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-vidutines-klases-telefonai

telefonai-su-geriausiomis-kameromis

geriausi-telefonai-iki-500

Ką dar reikėtų žinoti renkantis flagmaną?

  • Ar visi flagmanai atsparūs vandeniui?

Dauguma gamintojų sukuria atsparius vandeniui modelius su tai patvirtinančiu IP68 sertifikatu, tačiau šios savybės neturi net ir kai kurie flagmanai. Rinkdamiesi telefoną perskaitykite jo specifikacijas ir įsitikinkite, ar įrenginys tikrai atsparus vandeniui.
  • Ar visi flagmanai leidžia žaisti žaidimus su aukščiausios kokybės nustatymais?

Jie turi greičiausius procesorius, leidžiančius be trukdžių žaisti visus tuo metu pasirodžiusius žaidimus. Visgi mobilieji skirtingi, todėl atskiri modeliai gali nevienodai kaisti žaidžiant sudėtingos grafikos žaidimus. Jei telefoną perkate dėl žaidimų, pasidomėkite jo aušinimu. Į šį klausimą visada gali atsakyti „Bitės Profai“.
  • Ar telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera?

Ne, ne visada. Įrenginys su 5 kartų optinio priartinimo kamera kokybiškiau priartins tolesnį vaizdą. Jei bandysite priartinti būtent 3 kartus, kokybiškiau fotografuos mobilusis su 3 kartų optiniu priartinimu. Taip yra todėl, kad pirmasis telefonas artina apkirptą vaizdą iš pagrindinio jutiklio.
  • Ar yra flagmanų su išimama baterija?

Ne, nėra. Gamintojai integruoja akumuliatorius tam, kad užtikrintų įrenginio atsparumą vandeniui. Be to, šis būdas leidžia pagaminti telefonus su talpesnėmis baterijomis.
  • Kas svarbiausia renkantis naują flagmaną?

Nėra vieno tobulo telefono, nes skirtingi modeliai pasižymi ne vienodais pranašumais. Svarbiausia žinoti, kokie privalumai jums yra svarbiausi. Perkant naują išmanųjį visada galite pasitarti su „Bitės Profais“.
 
 
Daugiau apie išmaniuosius telefonus galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.