„Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra“ apžvalga

Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Samsung“ ir vėl nustebino rinką pristatęs naują „Galaxy“ flagmanų seriją – „S22“, „S22+“ ir „S22 Ultra“. Kuo nustebins naujoji flagmanų serija? Ir kodėl šios serijos laukia „geimeriai“ bei fotografai? Apie naujųjų „Galaxy“ šeimos narių galimybes ir funkcijas, sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos paruoštoje apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Visų išmaniųjų ekranai yra platūs bei vaizdą atkuria 120 Hz dažniu, o „Dynamic Amoled 2x“ technologija užtikrina kur kas ryškesnes ir kontrastingesnes spalvas net ir tiesioginių saulės spindulių apšvietime.
  • „Samsung Galaxy S22 Ultra“ išmaniojo korpuse rasite patobulintą S-Pen rašiklį.
  • Nuotraukos padarytos su „Samsung Galaxy S22“ serijos telefonais prastame apšvietime – itin kokybiškos, o prie to prisideda ir naujas, našus „Exynos 2200“ procesorius.

„Samsung“ nestovi vietoje ir rinką kasmet nustebina naujais bei inovatyviais sprendimais, kurie leidžia kiekvienais metais šią išmaniųjų seriją atrasti iš naujo. Visi trys modeliai pasižymi galingu procesoriumi, kuriuo gamintojas ypač didžiuojasi, išskirtinėmis kameros galimybėmis bei akį traukiančiu dizainu. Galiu drąsiai teigti, kad tai pagyrų verti flagmanai, lenkiantys daugumą konkurentų ne tik našumu, tačiau ir dizaino sprendimais bei kameros galimybėmis“, – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Norintiems praplėsti savo galimybių ratą ir džiaugtis išvaizdžiu aksesuaru, su „Samsung Galaxy S22“ serijos išmaniaisiais puikiai derės „Samsung Galaxy Watch 4“ arba „Watch 4 Classic“ išmanieji laikrodžiai. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai, sužinosite „Bitės Profų“ vaizdo apžvalgoje.

O neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be muzikos arba vertinantiems išskirtinį patogumą, prie šių išskirtinių išmaniųjų telefonų puikiai tiks belaidės „Samsung Galaxy Buds2“ ausinės, kurios yra mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. Ką daugiau gali suteikti naudotojui belaidės ausinės „Galaxy Buds 2“, pasakoja „Bitės Profai“.

Kad įsigijus naują įrenginį patirtis būtų kuo sklandesnė, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: