„Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra“ apžvalga

Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Samsung“ ir vėl nustebino rinką pristatęs naują „Galaxy“ flagmanų seriją – „S22“, „S22+“ ir „S22 Ultra“. Kuo nustebins naujoji flagmanų serija? Ir kodėl šios serijos laukia „geimeriai“ bei fotografai? Apie naujųjų „Galaxy“ šeimos narių galimybes ir funkcijas, sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos paruoštoje apžvalgoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Visų išmaniųjų ekranai yra platūs bei vaizdą atkuria 120 Hz dažniu, o „Dynamic Amoled 2x“ technologija užtikrina kur kas ryškesnes ir kontrastingesnes spalvas net ir tiesioginių saulės spindulių apšvietime.
  • „Samsung Galaxy S22 Ultra“ išmaniojo korpuse rasite patobulintą S-Pen rašiklį.
  • Nuotraukos padarytos su „Samsung Galaxy S22“ serijos telefonais prastame apšvietime – itin kokybiškos, o prie to prisideda ir naujas, našus „Exynos 2200“ procesorius.

Daugiau apie išmaniuosius „Samsung Galaxy S22 | S22+ | S22 Ultra“ bei jų funkcijas sužinokite „Bitės Profės“ Nėjos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Samsung“ nestovi vietoje ir rinką kasmet nustebina naujais bei inovatyviais sprendimais, kurie leidžia kiekvienais metais šią išmaniųjų seriją atrasti iš naujo. Visi trys modeliai pasižymi galingu procesoriumi, kuriuo gamintojas ypač didžiuojasi, išskirtinėmis kameros galimybėmis bei akį traukiančiu dizainu. Galiu drąsiai teigti, kad tai pagyrų verti flagmanai, lenkiantys daugumą konkurentų ne tik našumu, tačiau ir dizaino sprendimais bei kameros galimybėmis“, – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Norintiems praplėsti savo galimybių ratą ir džiaugtis išvaizdžiu aksesuaru, su „Samsung Galaxy S22“ serijos išmaniaisiais puikiai derės „Samsung Galaxy Watch 4“ arba „Watch 4 Classic“ išmanieji laikrodžiai. Kokias funkcijas talpina šie įrenginiai, sužinosite „Bitės Profų“ vaizdo apžvalgoje.

O neįsivaizduojantiems savo gyvenimo be muzikos arba vertinantiems išskirtinį patogumą, prie šių išskirtinių išmaniųjų telefonų puikiai tiks belaidės „Samsung Galaxy Buds2“ ausinės, kurios yra mažiausios ir lengviausios iki šiol „Samsung“ sukurtos ausinės. Ką daugiau gali suteikti naudotojui belaidės ausinės „Galaxy Buds 2“, pasakoja „Bitės Profai“.

Kad įsigijus naują įrenginį patirtis būtų kuo sklandesnė, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.