„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir patarimai išmaniesiems įrenginiams

Technologijos ir inovatyvūs sprendimai gerokai palengvina mūsų kasdienybę, o išmanieji įrenginiai praverčia kone visose gyvenimo situacijose. Kad pradėti naudotis ką tik nusipirktu įrenginiu taptų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi savo žiniomis ir paruoštomis instrukcijomis, taip pat pristato naudingas funkcijas, kurios pravers kiekvienam.
 

„Tobulėjančios technologijos keičia mūsų gyvenimus. Dabar telefonus naudojame ne tik susisiekimui, bet ir kaip pramogų šaltinį, išmaniaisiais laikrodžiais galime sekti savo sveikatą ar sporto pasiekimus, kai kurie jų jau gali pakeisti net telefoną, o televizorių šiandien naudojame ne tik televizijos žiūrėjimui. Išmanieji įrenginiai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi“, – teigia „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

„Bitės Profai“ pataria: kaip pradėti naudotis išmaniais telefonais ir išnaudoti visas jų funkcijas?

kaip-pradėti-naudotis-išmaniuoju-telefonu
 

Jei įsigijote išmanųjį telefoną, kviečiame susipažinti su aktualia, „Bitės Profų“ paruošta informacija ir sužinoti daugiau apie naudingas funkcijas, kurios pravers pradedant naudotis naujuoju įrenginiu. Instrukcijas peržiūrėti galite paspaudę čia.

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems laikrodžiams


kaip-pradėti-naudotis-išmaniuoju-laikrodžiu
 
Išmanieji laikrodžiai – ne tik stilinga įvaizdžio detalė ant jūsų rankos, bet ir daugelį naudingų funkcijų siūlantis įrenginys. Kad pradėti naudotis išmaniuoju laikrodžiu taptų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi instrukcijomis ir išmaniais patarimais kuriuos rasite paspaudę čia.

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai kompiuteriams


kaip-pradėti-naudotis-kompiuteriu
 
Kompiuteris – neatsiejama mūsų darbo ir laisvalaikio dalis. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais ir instrukcijomis, kad ką tik įsigytu kompiuteriu pradėti naudotis būtų lengviau . Norėdami peržiūrėti visus patarimus spauskite čia.

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems televizoriams


kaip-pradėti-naudotis-išmaniuoju-televizoriumi
 
Paverskite savo kambarį kino teatru namuose – išmanusis televizorius ir naujos kartos televizija padės tai užtikrinti. Kaip nustatyti televizoriaus parametrus pirmą kartą, valdyti televizorių išmaniuoju telefonu ir dar daugiau išmanių patarimų rasite „Bitės Profai“ straipsnyje čia.

„Bitės Profai“ pataria: kaip pradėti naudotis išmaniosiomis „Arlo“ kameromis | BITĖ


kaip-pradėti-naudotis-išmaniuoju-laikrodžiu
 
Išmaniosios bevielės saugumo kameros kameros praverčia įvairiose gyvenimo situacijose – tiek išvykstant atostogauti, tiek auginant mažus vaikus. Kaip pradėti naudotis ir kokios funkcijos pravers jūsų kasdienybėje, „Bitės Profai“ pataria čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šias instrukcijas parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.