„Nothing Phone (1)“ apžvalga

Jei mėgstate išsiskirti iš minios, išmanusis „Nothing Phone (1)“ ‒ geriausias pasirinkimas. Dėl jo modernaus dizaino elementų, pavyzdžiui, permatomos nugarėlės ir daugiafunkcinės LED juostelės („Glyph“), visada jausitės stilingi. Plačiau apie „Nothing Phone (1)“ dizainą, ekraną, parametrus, bateriją, kamerą ir funkcijas sužinokite išmaniųjų įrenginių eksperto, „Bitės Profo“ Žygio paruoštoje vaizdo apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Nothing Phone (1)“ išsiskiria savo permatoma nugarėle ir daugiafunkcinėmis LED juostelėmis („Glyph“)
  • Jis turi 6,55 colių įstrižainės OLED technologijos ekraną, kurio atnaujinimo dažnis ‒ kintantis (60 ‒ 120 Hz)
  • Procesorius „Snapdragon 778G+ 5G“ užtikrina sklandų telefono veikimą
  • Išmanusis turi IP53 sertifikatą ‒ įrenginys atsparus vandens purslams ir dulkėms

Daugiau apie „Nothing Phone (1)“ išmaniojo išskirtinius bruožus ir funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo apžvalgoje:

„Nothing Phone (1)“ gerą įspūdį palieka ne tik dėl savo išskirtinio dizaino. Jo 6,55 colių įstrižainės OLED technologijos ekranas, kuris, beje, itin greitai reaguoja į prisilietimą, leis visa galva pasinerti į žaidimus. Jų sklandų veikimą taip pat užtikrins telefono procesorius „Snapdragon 778G+ 5G“. Svarbu ir tai, kad „Nothing Phone (1)“ turi IP53 sertifikatą, o tai reiškia, kad įrenginys atsparus tiek vandens purslams, tiek dulkėms“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje apie viską pasakoja detaliau.

Išmanųjį dažnai naudojate tam, kad žaistumėte žaidimus? Jei taip, „Bitės Profai“ sudarė TOP 10 geriausių žaidimų telefonui sąrašą, kuris jums gali padėti atrasti naujų įdomių žaidimų.

Jei neseniai įsigijote ar dar tik ruošiatės įsigyti naują išmanųjį, jums gali būti naudinga susipažinti su „Bitės Profų“ paruoštomis instrukcijos, kurios leis nauju telefonu pradėti naudotis lengviau.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: