Laikrodžio-telefono „Gudrutis Super-G Active“ apžvalga

Išmanieji laikrodžiai-telefonai „Gudrutis“ jau spėjo užsitarnauti tėvų pasitikėjimą ir vaikų susidomėjimą. Jie vaikus supažindina su išmaniosiomis technologijomis, o tėvams suteikia galimybę žinoti, ką veikia jų vaikai ir leidžia lengvai su jais susisiekti. Kuo dar išsiskiria populiarusis modelis „Gudrutis Super-G Active“, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Norint išnaudoti visas „Gudrutis Super-G Active“ funkcijas ir galimybes, laikrodį reikia susieti su tėvų telefonu naudojant programėlę „Super-G“, kuri pasiekiama tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinių sistemų naudotojams
  • Vienas iš didžiausių skirtumų nuo ankstesnių modelių – baterijos tarnavimo laikas: priklausomai nuo naudojimo aktyvumo, „Super G-Active“ baterija gali išlaikyti net iki 3 dienų
  • Išmanusis laikrodis-telefonas „Gudrutis Super-G Active“ turi specialių SOS mygtuką, kurį paspaudus, įrenginys automatiškai skambina pirmiems adresatams
  • Tėveliai programėlė gali visada matyti, kur yra jų vaikas – nustačius „GEO tvoros“ funkciją, į mobilųjį įrenginį iškart gausite pranešimą, kai atžala peržengia saugios zonos žemėlapyje ribas

Daugiau apie išmanųjį laikrodį-telefoną „Gudrutis Super G-Active“ bei jo funkcijas, naudingas tiek tėveliams, tiek jų atžaloms, sužinokite „Bitės Profų“ parengtoje vaizdo apžvalgoje:

 

„Jeigu jūsų mažasis dar nepasiruošęs išmaniajam telefonui – vienas iš geriausių sprendimų yra laikrodis-telefonas „Gudrutis Super G-Active“. Vaikas džiaugsis išmaniosiomis funkcijomis, o jūs būsite ramūs, nes visada žinosite, kur ir ką veikia jūsų atžala. Be to, prireikus – lengvai galėsite su juo susisiekti“, – akcentuoja „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Tvarkymosi ekspertė bei dviejų vaikų mama Giedrė Bagdonienė teigia, kad skirtingo amžiaus vaikai reikalauja skirtingų saugumo užtikrinimo priemonių. „Bitės Profas“ Mantvydas ir G. Bagdonienė kalbėjo, kaip užtikrinti visapusišką vaikų saugumą ir kaip tam padėti gali išmanieji įrenginiai ir programėlės.

Vienas iš būdų užtikrinti vaikų saugumą – „Google Family Link“ programėlė. Jei pirkdami išmanųjį telefoną savo vaikams jaudinatės, kaip stebėti jų prie įrenginio praleistą laiką, kontroliuoti turinį, apriboti išlaidavimo virtualia pinigine galimybes bei stebėti atžalos buvimo lokaciją, „Bitės Profai“ kviečia susipažinti su šia programėle ir jos naudingomis funkcijomis.

„Bitės Profai“ nepamiršo ir suaugusiųjų – jei nusprendėte įsigyti naują išmanųjį laikrodį ir palengvinti savo kasdienybę įvairiomis naudingomis jo funkcijomis, ekspertai paruošė penkių geriausių išmaniųjų laikrodžių sąrašą.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.