Kaip palengvinti vaiko priežiūrą šiuolaikiniame pasaulyje? Pokalbis su dviejų vaikų mama

Siekiate užtikrinti visapusišką savo vaikų saugumą, tačiau nesate tikri, kokie išmanieji įrenginiai yra tam efektyviausi? O gal smalsu, kokios programėlės galėtų pagelbėti? „Bitės Profas“ Mantvydas ir tvarkymosi ekspertė bei dviejų vaikų mama Giedrė Bagdonienė teigia, kad skirtingo amžiaus vaikai reikalauja skirtingų saugumo užtikrinimo priemonių.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Mažamečių vaikų priežiūrą palengvina išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“
  • Pasirūpinti iki mokyklinio amžiaus vaikų ir pradinukų saugumu gali išmanieji laikrodžiai-telefonai „Gudrutis Super-G Active“ ir „Gudrutis Super G Blast“ – šie įrenginiai suteikia galimybę sekti mažųjų judėjimą bei atsiradus poreikiui – lengvai su jais susisiekti
  • „Android“ operacinės sistemos vartotojams stebėti atžalų naudojimąsi mobiliuoju telefonu ir užtikrinti jų saugumą internete leidžia „Google Family Link“ programėlė, o tuo tarpu „Apple“ vartotojai turi galimybę išnaudoti jau įdiegtą „Screen Time“ funkciją
 

„Kiekvieno amžiaus vaikas reikalauja skirtingų priežiūros priemonių, todėl svarbu, kad kiekvienas įrenginys ar priežiūrai skirta technologija būtų tinkamai parinkta pagal tėvų ir atžalų poreikius. Pavyzdžiui, laikrodžiai-telefonai „Gudrutis“ – puikus pasirinkimas, kai tėvai vaikui dar nenori pirkti išmaniojo telefono, tačiau nori turėti galimybę bet kada su savo atžala susisiekti“, – pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.

Šiandien išmaniosios technologijos suteikia naujų galimybių siekiant užtikrinti vaikų saugumą. Mokslo metų laikotarpiu, vienas didžiausių galvos skausmų tėveliams – saugi vaiko kelionė į mokyklą ar darželį. Kaip žinoti, ar vaikas laiku pasiekė mokyklą, nepavėlavo į sporto treniruotę, spėjo į autobusą? Šiandien atsakymą į visus šiuos klausimus gausite vos pažvelgę į savo išmanųjį telefoną. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Pirkdami išmanųjį telefoną savo vaikams, tėvai neretai jaudinasi: kaip stebėti laiką, praleistą prie įrenginio, kontroliuoti turinį ir apriboti išlaidavimo virtualia pinigine galimybes? „Bitės Profai“ kviečia susipažinti su „Google Family Link“ paslauga. Ji leis sekti atžalų naudojimąsi mobiliuoju telefonu ir užtikrinti jų saugumą internete.

Taip pat, galvojant apie vaikų saugumą, šmanieji laikrodžiai-telefonai „Gudrutis“ jau spėjo užsitarnauti tėvų pasitikėjimą ir vaikų susidomėjimą. Jie vaikus supažindina su išmaniosiomis technologijomis, o tėvams suteikia galimybę žinoti, ką veikia jų vaikai ir leidžia lengvai su jais susisiekti. Kuo dar išsiskiria populiarusis modelis „Gudrutis Super-G Active“, vaizdo apžvalgoje pasakoja „Bitės Profai“. O kaip prijungti „Gudrutį“ prie išmaniojo telefono, „Bitės Profai“ paaiškina čia.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šiomis dienomis, išmanieji įrenginiai vaikams suteikia galimybę lavinti turimus įgūdžius ir gabumus. „Bitės Profai“ dalinasi programėlėmis, kurios padės ugdyti loginį mąstymą, reakciją, kūrybiškumą ir kitus gebėjimus.

Daugiau apie „Profkaste“ minėtus išmaniuosius įrenginius ir sprendimus:

„Google Family Link“ programėlė: App Store, Google Play

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: