Kaip peradresuoti skambučius į kitą telefoną?

Dar nebaigėte vieno skambučio, o jau sulaukėte kito? O galbūt šiuo metu dirbate ir negalite pakelti ragelio? Kad nepraleistumėte svarbios informacijos, net kai jūsų telefonas užimtas, aktyvuokite peradresavimo funkciją – nukreipkite skambučius į kitą telefoną ar balso paštą. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip tą padaryti net keliais skirtingais būdais.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Peradresavimas padės nepraleisti nė vieno svarbaus skambučio. Jei negalite atsiliepti, nukreipkite jį į balso paštą ar kitą numerį.
  • Tą padaryti bet kuriame telefone galite specialiais USSD kodais, kuriuos reikia įvesti tiesiog įprastoje skambinimo programėlėje.
  • Populiariausių gamintojų išmaniuosiuose peradresavimo funkciją galite aktyvuoti tiesiog telefono nustatymuose.

„Skambučio peradresavimas veikia tiek klasikiniuose, tiek išmaniuosiuose telefonuose. Abiejų tipų įrenginiuose šią funkciją galite aktyvuoti įvedę kodą ir numerį, į kurį nukreipiami skambučiai. O štai daugelis išmaniųjų įrenginių turi integruotą peradresavimą, kurį galite pasiekti telefono nustatymuose“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas. Jis pasakoja, kaip aktyvuoti jį tiek naujausiuose įrenginiuose, tiek klasikiniu būdu.

Kaip peradresuoti skambučius kodais?

USSD kodai – tai tam tikros komandos, kurios peradresuoja skambučius, kai negalite į juos atsiliepti. Jos sukuriamos tiesiog atidarius įprastą skambinimo programėlę ir suvedus atitinkamus kodus. Juos paprastai sudaro taisyklės numeris, balso pašto ar kito įrenginio telefono numeris bei žvaigždučių ir grotelių kombinacija. Tad skaičius 61 reiškia peradresavimą, jei nekeliate ragelio, 62 – kai telefonas nepasiekiamas, 67 – kai telefonas užimtas, o 21 – visai atvejais.

Norint aktyvuoti skambučių peradresavimą, pirmiausia turite aktyvuoti balso pašto paslaugą, tai padaryti galima dviem būdais: paskambinus 1501 arba atvykus į bet kurį „Bitės“ saloną. Išsamią balso pašto naudojimosi instrukciją galite rasti čia.

1. Jei jūs nekeliate ragelio, ir norite nukreipti skambutį į balso paštą, įveskite **61*69950112# ir paspauskite skambinimo mygtuką.

Jei norite nukreipti skambutį į kitą telefoną, įveskite **61*telefono numeris# ir paspauskite skambinimo mygtuką. Atkreipkite dėmesį, kad po tarptautinio Lietuvos kodo reikia įvesti pageidaujamo telefono numerį, prasidedantį šešetu, pvz. **61*60123456#

Norėdami atšaukti peradresavimą, įveskite ##61# ir paspauskite skambinimo mygtuką.

2. Kai jūsų telefonas nepasiekiamas, skambučius į balso paštą nukreipsite suvedę **62*69950112# ir paspaudę skambinimo mygtuką.

Skambutį į kitą telefoną peradresuos kodas **62* telefono numeris#. Vėlgi, teks įvesti pageidaujamą telefono numerį.

Peradresavimo taisyklė atšaukiama suvedus ##62# ir paspaudus skambinimo mygtuką.

3. Jei jūsų telefonas užimtas, į balso pašto dėžutę skambutį nukreipkite kodu **67*69950112#, paspaudę skambinimo mygtuką.

Tačiau jei jūsų telefone yra įjungtas laukiantis skambutis, skambutį gausite, net jei jūsų telefonas užimtas. Jei laukiantį skambutį atmesite, jis bus peradresuojamas į kitą jūsų nurodytą telefono numerį.

Į kitą telefoną skambutį nukreips kodas **67*telefono numeris#.

Šią taisyklę atšauksite surinkę ##67#.

4. Galiausiai, jei norite peradresuoti skambutį bet kuriuo atveju, į balso paštą jį nukreipsite kodu **21*69950112# ir paspaudę skambinimo mygtuką.

Į kitą telefoną skambutį peradresuosite kodu **21*telefono numeris#.

Atšaukti šią taisyklę galite surinkę ##21# ir paspaudę skambinimo mygtuką.

Norėdami panaikinti visas peradresavimo taisykles, surinkite ##002# ir paspauskite skambinimo mygtuką.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Kaip įjungti peradresavimo funkciją telefone?

Tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiai palaiko peradresavimo funkciją, o ją aktyvuoti galite kur kas paprasčiau. Tereikia atidaryti įrenginio nustatymus ir aktyvuoti balso paštą ar pageidaujamą peradresavimo numerį.

Samsung“ telefonuose tą padaryti galite atidarę programėlę „Telefonas“, paspaudę tris taškus dešiniajame viršutiniame ekrano kampe ir pasirinkę „Nustatymai“. Tuomet, „Papildomos paslaugos“ -> „Skamb. persiuntimas“ -> „Balso skambutis“. Čia galite pasirinkti peradresavimo tipą ir telefono numerį, į kurį pageidaujate nukreipti skambučius.

iPhone“ įrenginiuose atidarykite nustatymus, rinkitės „Phone“ -> „Call forwarding“ ir įjunkite šią parinktį. Spauskite „Forward to“, įrašykite pageidaujamą numerį ir rodyklę atgal.

Aktyvuoti peradresavimą „Huawei“ telefone galite nustatymuose suradę „Skambučių peradresavimo“ parinktį ir pasirinkę peradresavimo taisyklę – kada ir į kokį numerį turi būti nukreiptas skambutis.

Galiausiai, „Xiaomi“ telefonuose tą padaryti galite atidarę programėlę „Telefonas“, paspaudę tris taškus dešiniajame viršutiniame ekrano kampe ir pasirinkę „Nustatymai“. -> „Skambinimo paskyros“ -> „Skambučio peradresavimo nustatymai“. Čia reikės pasirinkti, kada ir kokie skambučiai bus nukreipiami į kitą pageidaujamą numerį.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: