Kaip naudojantis išmaniosiomis technologijomis apsaugoti savo įmonę?

Nors apsaugos sistemos nėra naujovė, dažniausiai jos brangiai kainuoja, jų instaliavimas ilgai užtrukdavo, o priežiūra reikalauja nuolatinio žmogaus įsitraukimo. Todėl jas paprastai naudoja tik didžiosios bendrovės. Ilgainiui išmaniosios technologijos stipriai patobulėjo ir šiandien net ir mažą įmonę patikimai apsaugoti galima pakabinus vos vieną kompaktišką „Arlo“ kamerą. Plačiau apie jų pritaikymą pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Arlo“ kameros išsiskiria funkcionalumu, lengvu valdymu ir pritaikymo galimybėmis
  • Belaides ir kompaktiškas „Arlo“ kameras lengvai sumontuosite patys be meistro pagalbos, o prireikus, perkelsite iš vienos vietos į kitą
  • Užfiksavusios bet kokį judesį ar garsą, kameros pačios išsiunčia įspėjamąjį pranešimą į jūsų telefoną ir pradeda filmuoti
  • Valdyti ir bet kada stebėti kamerų transliuojamą vaizdą galima mobiliojoje programėlėje

„Arlo“ yra vienas iš belaidžių kamerų lyderių pasaulyje, o jų produktai išsiskiria funkcionalumu, lengvu valdymu ir pritaikymo galimybėmis. Norint sumontuoti kamerą nereikia jokių laidų – užteks per specialią programėlę prijungti ją prie interneto ir pakabinti norimoje vietoje. Be to, galėsite itin lengvai keisti kameros vietą. O įsivertinę poreikius, iš plataus jų asortimento tikrai išsirinksite tinkamą“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kokie yra „Arlo“ kamerų privalumai?

kamera-1-arlo

Vienas didžiausių „Arlo“ kamerų privalumų – paprastas valdymas. Jas įjungti ar išjungti, aktyvuoti režimus ir bet kada stebėti kamerų transliuojamą vaizdą galima tiesiog savo išmaniajame telefone parsisiuntus nemokamą programėlę lietuvių kalba ar kompiuteryje, prisijungus per interneto naršyklę.

„Priklausomai nuo pasirinktų nustatymų, aptikusios garsą ar judesį, kameros pradeda filmuoti ir įrašinėti vaizdą. Tuo metu į „Arlo“ programėlę telefone atsiunčiamas apie tai įspėjantis pranešimas bei parodoma, kuri iš kamerų (jei turite jų kelias) suveikė. Per paskutines 7–60 dienų užfiksuotus vaizdo įrašus kameros saugo internetinėje duomenų saugykloje. O svarbius ir reikalingus įrašus galima atsisiųsti į išmanų įrenginį ar perkelti į USB atmintinę ir saugoti neribotą laiką“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Patogu tai, kad mobiliąja programėle gali naudotis visi jūsų įmonės darbuotojai – tereikės visiems suteikti leidimus. Sutemus automatiškai įsijungiantis naktinio matymo režimas užtikrina gera matomumą užfiksuotuose vaizdo įrašuose.

„Arlo“ kameros ne tik išmanios, bet ir ištvermingos: jos turi apsaugą nuo dulkių ir vandens (IP65 sertifikatas). Tai reiškia, kad joms nebaisus nei lietus, nei sniegas. Be to, kameros gali veikti esant įvairiai aplinkos temperatūrai (kameras gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 45 °C temperatūroje). Tad jas drąsiai galite naudoti ir namie, ir lauke.

Kamerose taip pat integruotas garsiakalbis ir mikrofonas, per kurį galėsite kalbėti ir kažkur užtrukus, prie durų laukiančiam klientui ar kurjeriui pranešti, kad esate pakeliui ar nurodyti, kur palikti siuntą.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Kurią iš „Arlo“ kamerų pasirinkti

kamera-2-arlo

Atsižvelgdamas į pagrindinius nedidelių įmonių poreikius, M. Vrubliauskas dalinasi keliomis išmaniųjų kamerų „Arlo“ rekomendacijomis. Viena tokių – „Arlo Pro“.

„Šią kamerą rekomenduočiau tiems, kuriems svarbu stebėti, kas vyksta biure. Užfiksavusi bet kokį netikėtą judėjimą ar garsą, sistema apie tai tučtuojau informuos jus išsiųsdama el. laišką ar pranešimą į mobilųjį telefoną. Ši belaidė namų apsaugos sistema turi ir garsią, daugiau nei 100 decibelų, sireną, kuri atbaidys į nedidelę parduotuvę ar grožio saloną norinčius įsibrauti neprašytus svečius“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Šiai apsaugos sistemai reikalingas stacionarus interneto maršrutizatorius, kurį LAN laidu turėsite sujungti su bazine kameros stotele. Vienas pagrindinių „Arlo Pro“ trūkumų – nedidelė HD raiška, tad šią kamerą geriau naudoti mažose patalpose viduje.

Kitas puikus pasirinkimas, ypač jei kamerą naudosite lauke – „Arlo Pro 3 Floodlight“. Ji turi itin ryškią, 3000 liumenų intensyvumą siekiančią lempą, kuri skaisčiau nei automobilio žibintai apšvies jūsų įmonės kiemą. „Arlo Pro 3 Floodlight“ ypač lengvai prisijungia prie „Wi-Fi“ tinklo. Prireikus kamerą galite susieti su turima „Arlo“ bazine stotele.

Skirtingai nuo „Arlo Pro“, „Arlo Pro 3 Floodlight“ nereikalinga LAN jungtis. Tai reiškia, kad ją bus lengviau prijungti įvairiose vietose.

„Dėl minėtos priežasties kamerą galėsite lengvai pervežti iš vienos vietos į kitą. Patogu, kad visų „Arlo“ kamerų galimybes galima praplėsti naudojant vieną iš joms skirtų planų. Įsigijus jį, kamera automatiškai atpažins įvairius objektus, tokius kaip atvežtas siuntinys ar gyvūnas, bei atsiųs pranešimą tiesiai į jūsų telefoną. Taigi būdami bet kurioje pasaulio vietoje visuomet žinosite, kas vyksta aplink jūsų įmonę“, – teigia M. Vrubliauskas.

Ekspertas pratęsia, kad pranešimai apie aptiktus gyvūnus ar siuntinius taupo laiką, nes gavę žinutę ne tik sužinosite, kad jūsų stebimoje teritorijoje aptiktas judesys, bet ir iškart nuotraukoje matysite, ką kamerai pavyko užfiksuoti.

Išmaniųjų įrenginių ekspertas priduria, kad įsigijus specialų „Arlo“ planą, belaidė kamera galės filmuoti 24/7, tačiau tam kamera turi būti prijungta prie nuolatinio energijos šaltinio.

„Arlo Pro 3 Floodlight“ ne tik ryškiai apšviečia jūsų namų aplinką, bet ir filmuoja judėjimą itin aukšta 2K raiška, tad nufilmuotame vaizdo įraše galėsite aiškiai įžiūrėti žmogaus veidą ar automobilio numerius. Be to, užfiksavus judesį ir pradėjus filmuoti, kamera geba pritraukti vaizdą ir sekti judantį objektą.

„Arlo Essential XL“ – tarpinis variantas tarp „Arlo Pro“ ir „Arlo Pro 3 Floodlight“. Ji fiksuoja vaizdą aukštos kokybės „Full HD“ raiška ir turi prožektorių, ryškiai apšviečiantį įmonės kiemą. Be to, kaip ir kitos kameros, filmuoja plačiu kampu, todėl galėsite matyti kiekvieną kiemo ar biuro kertę.

Jei nusprendėte įsigyti „Arlo“ kamerą, „Bitės Profai“ paruošė daugybę patarimų, kad pradėti ja naudotis būtų lengviau. Jei vis dar sunku apsispręsti, kokia kamera geriausiai tiktų jūsų verslui, siūlome peržiūrėti išmaniųjų įrenginių ekspertų specialiai tam paruoštą vaizdo įrašą.

Jei vis dar sunku apsispręsti, kokia kamera geriausiai tiktų jūsų verslui, siūlome peržiūrėti išmaniųjų įrenginių ekspertų specialiai tam paruoštą vaizdo įrašą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: