Išmaniosios stebėjimo kameros ARLO: kurią pasirinkti?

„Arlo“ – vienas iš belaidžių kamerų lyderių pasaulyje. Turėtų nestebinti, kad jos taip mėgstamos – produktai išsiskiria funkcionalumu, lengvu valdymu bei pritaikymo galimybėmis. „Bitės Profai“ šioje video apžvalgoje papasakos plačiau apie šias išmaniąsias kameras bei padės apsispręsti, kuri Jums tiktų labiausiai.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Kiekviena „Arlo“ kamera turi savų išskirtinumų, todėl verta kiekvieną jų pasirinkti atsižvelgiant į savo poreikius
  • „Arlo“ kameros – išvaizdžios, todėl puikiai derės net ir itin stilinguose namuose, kiemuose ar biuruose, taip kameros yra belaidės ir itin lengvai montuojamos
  • Kadangi šios kameros nebijo net ir blogo oro sąlygų, jas galima naudoti tiek viduje, tiek lauke
  • Visos kameros lengvai ir patogiai valdomos „Arlo“ programėlės pagalba

Daugiau apie išmaniąsias „Arlo“ kameras ir jų funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Karolio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Arlo“ yra vienos iš pažangiausių, funkcionaliausių ir lengviausiai sumontuojamų išmaniųjų apsaugos kamerų tarp visų rinkoje esančių konkurentų. Jeigu norite apsaugoti ar stebėti atokiau esančią vietovę, geriausias pasirinkimas būtų „Arlo Go“. Namų, kiemo ar smulkaus verslo saugumu puikiai pasirūpins „Arlo Pro“ arba „Arlo Pro 2“ kameros. O jei norite turėti geriausią galimą variantą, jums labiausiai tiktų „Alpro Ultra“, – pataria „Bitės Profas“ Karolis.

Vaizdo stebėjimo kameros „Arlo“ pasižymi gausybe išmanių funkcijų. Jei vienos jų naudingos vienose situacijose, tai dar nereiškia, jog pravers kitose. Dėl šios priežasties „Bitės Profai“ pasakoja, kaip tinkamai nustatyti „Arlo“ sistemos režimus.

Jei įsigijote naują išmaniąją stebėjimo kamerą „Arlo“, tačiau nežinote, kaip pradėti ja naudotis, skaitykite „Bitės Profų“ instrukciją, su kuria „Arlo“ kameromis pradėsite naudotis greitai ir sklandžiai.

Susipažinkite su išmaniąją kamera „Arlo Baby“. Tai – išmani mobili auklė, kuri vaikus auginantiems tėvams padeda lengviau prižiūrėti atžalas, nuraminti ir pralinksminti. „Bitės Profai“ dalinasi 5 išmaniomis „Arlo Baby“ kameros savybėmis.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.