„Apple iPhone 14 Plus“ apžvalga

Daugelis įsitikinę, kad erdvius ekranus turi tik „Apple“ gamintojo „Pro Max“ serijos išmanieji telefonai. Vis dėlto tai ‒ netiesa. Tokio pačio dydžio, t. y. 6,7 colių įstrižainės, ekranu gali pasigirti ir „Apple iPhone 14 Plus“. Plačiau šio įrenginio ekraną, taip pat dizainą, parametrus, bateriją, valdymą ir funkcijas bei kamerą vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „iPhone 14 Plus“ išskirtinio ekrano įstrižainė siekia net 6,7 colius.
  • Optimalų telefono veikimą užtikrina „Apple A15 Bionic“ procesorius.
  • „iPhone 14 Plus“ įdiegta naujausia „iOS 16“ operacinės sistemos versija.
  • Šis įrenginys taip pat turi 12 MP priekinę kamerą ir dvigubą pagrindinę kamerą, kurią sudaro 12 MP pagrindinis ir 12 MP itin plataus kampo objektyvai.

„Apple iPhone 14 Plus“ ekranas ne tik didelis ‒ jo ryškumas gali siekti net 1200 nitų. Tai reiškia, kad net menkiausias detales galėsite lengvai įžiūrėti tiesioginėje saulės šviesoje. Be to, ekrano „Super Retina XDR OLED“ technologija į vaizdo turinį leis pasinerti visa galva. „Apple iPhone 14 Plus“ taip pat pasižymi atsparumu ‒ jo korpusas pagamintas iš aviacijoje naudojamo aliuminio, o ekraną dengia „Ceramic Shield“ apsauga. Galiausiai, įrenginys turi IP68 sertifikatą, kuris įrodo, kad telefonas 6 m vandens gylyje gali išbūti iki 30 min“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Vaidas ir kviečia sužinoti kitas „Apple iPhone 14 Plus“ savybes vaizdo apžvalgoje.

Jei naudojatės „iPhone“ telefonais, pamiršę grynuosius ar namuose palikę piniginę galite nesijaudinti. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų paslauga „Apple Pay“.

Tam, kad patirtis naudojantis naujai įsigytu išmaniuoju telefonu būtų maloni ir sklandi, „Bitės Profai“ paruošė išsamias instrukcijas. Jos padės lengvai nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, kurios palengvins jūsų kasdienybę.

Technologijų milžino „Apple“ sukurti įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir mobiliųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai kompanija sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: