„Apple iPhone 14 | 14 Pro | 14 Pro Max“ apžvalga

„Apple“ ‒ vienas žymiausių technologijų gamintojų, kurio produktai išsiskiria ne tik dizainu ar patogiu valdymu, bet ir kokybe. „iPhone 14“ išmaniųjų serija ‒ ne išimtis. „iPhone 14 | 14 Pro | 14 Pro Max“ telefonų modelių ekranus, procesorius, baterijas, kameras ir kitas dalis bei jų savybes vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple“ produktai išsiskiria ne tik dizainu ar patogiu valdymu, bet ir kokybe. 14 išmaniųjų serija ‒ ne išimtis
  • Jie išsiskiria atsparumu ir ilgiausiai iš visų ankstesnių modelių veikiančia baterija
  • „iPhone 14“ modelis yra panašus į „iPhone 13“, tačiau yra patobulintas
  • „Pro“ modeliai išsiskiria nerūdijančio plieno korpusu, ekrano šviesumu, galinčiu siekti net 2000 nitų, „A16 Bionic“ procesoriumi, atnaujinto dizaino ekrano išpjova ir triguba pagrindine kamera

„iPhone“ 14 serijos išmanieji turi IP68 sertifikatą, kuris reiškia, kad įrenginiai iki 6 metrų vandens gylyje gali išbūti iki 30 minučių, ekranus, apsaugotus „Ceramic Shield“ danga, itin ilgai veikiančias baterijas, naujausią „iOS 16“ operacinės sistemos versiją ir dar daugiau įdomių išskirtinumų! Tiesa, „Pro“ modeliai nustebins net daug mačiusius technologijų mėgėjus. Pavyzdžiui, savo triguba kamera, kuri leidžia kokybiškai ir ryškiai įamžinti akimirkas net tamsiu paros metu“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą.

Tam, kad nauju išmaniuoju naudotis būtų lengviau, „Bitės Profai“ paruošė išsamias instrukcijas, kaip atrasti naudingas telefonų funkcijas.

Technologijų gamintojo „Apple“ sukurti įrenginiai ne kartą pakeitė pasaulį ir išmaniųjų telefonų rinką. „Bitės Profai“ dalinasi 5 atvejais, kai bendrovė sukėlė tikrą industrijos revoliuciją.

„Apple“ nenustoja stebinti inovatyviais įrenginiais. Vienas iš jų – išmanusis sekiklis „AirTag“, kuris leidžia stebėti ir lengvai surasti įvairius daiktus. „Bitės Profai“ pasakoja apie šio įrenginio funkcijas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: