Kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriuje?

Automatinis ryšio režimas maršrutizatoriuje gali būti rankiniu būdu pakeičiamas į pageidaujamą tinklą – pavyzdžiui, nėra sudėtinga nustatyti, kad, reikalui esant, maršrutizatorius veiktų naudodamas tik 3G ryšį. Kaip tą padaryti naudojantis „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriumi? Apie tai pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos.
  • Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau.
  • Prisijungus prie maršrutizatoriaus valdymo skydo ir matant jo pagrindinį langą, šiek tiek priartinkite vaizdą ir spauskite „Tinklo nuostatos“.
 

„Šįkart pateikiu išsamią instrukciją, paaiškinančią, kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriuje. Jums reikės prisijungti prie maršrutizatoriaus telefonu ar kompiuteriu. Nors instrukcijoje matote telefono vaizdus, tokia pati žingsnių seka veikia ir naudojantis kompiuteriu“, – pasakoja „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti ryšio prioritetą „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriuje?

Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote arba neatsimenate savo maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jame gamyklinius parametrus ir pradinės reikšmės sugrįš į tas, kurios nurodytos lipduke, užklijuotame maršrutizatoriaus apačioje.

cpe-pro-prioritetas1

Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Būtent toks adresas skirtas prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos. Jį galite rasti šalia „IP“ užrašo ant lipduko, esančio maršrutizatoriaus nugarėlėje.

cpe-pro-prioritetas2

Beje, jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau. Atsidarykite telefone „Wi-Fi“ nustatymus nuspaudę „Wi-Fi“ ikoną greituosiuose nustatymuose, paspauskite nustatymų simbolį šalia savo „Wi-Fi“ tinklo ir rinkitės „Tvarkyti kelvedį“.

cpe-pro-prioritetas3

Pamatysite tokį langą. Kad instrukcija visiems įrenginiams būtų vienoda, šiuo atveju spauskite mėlynai pažymėtą tekstą – „Tinklalapį“.

cpe-pro-prioritetas4

Išvysite slaptažodžio vedimo laukelį. Jūsų slaptažodis ant maršrutizatoriaus lipduko pavadintas „Password“. Mano atveju, jis yra „bL3in879“. Įveskite slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“.

cpe-pro-prioritetas5

Pasirodžiusiame naujinimo lange spauskite „Tęsti“.

cpe-pro-prioritetas6

Jums pasiūlys pakeisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą bei slaptažodį. Galite nieko nekeisti ir vis tiek spausti „Pirmyn“.

cpe-pro-prioritetas7

Jums taip pat pasiūlys pakeisti prieš tai naudotą maršrutizatoriaus valdymo skydo prisijungimo slaptažodį. Galite įrašyti savo norimą arba žymėti jungiklį, kad šis slaptažodis būtų toks pats, kaip ir „Wi-Fi“ tinklo slaptažodis. Pasirinkus norimus nustatymus, spauskite „Baigti“.

cpe-pro-prioritetas8

Prisijungus prie maršrutizatoriaus valdymo skydo ir matant jo pagrindinį langą, šiek tiek priartinkite vaizdą ir spauskite „Tinklo nuostatos“.

cpe-pro-prioritetas9

Priartinkite vaizdą ir kairėje spauskite „Paieška mobiliajame tinkle“.

cpe-pro-prioritetas10

Spauskite ant užrašo „Automatinis“, esančio šalia „Pageidaujamas tinklo režimas“. Pasirodžiusiame meniu pasirinkite norimą tinklo režimą. Tada apačioje spauskite „Išsaugoti“.

cpe-pro-prioritetas11

Ekrane pamatysite lentelę. Spauskite „Patvirtinti“. Minutę palaukite ir maršrutizatorius bus paruoštas naudoti.

cpe-pro-prioritetas12

„Valio! Ryšio prioriteto keitimo misija maršrutizatoriuje sėkmingai įvykdyta! Norėdami įsitikinti, kad visi pokyčiai veikia, pamėginkite prie jo prijungti kitą įrenginį“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.