Kaip sužinoti, kokio dydžio mobiliojo ryšio paslaugų sąskaita ir kaip ją apmokėti?

Skaitmeniniame amžiuje visą mums reikalingą informaciją esame įpratę pasiekti telefone. Ne išimtis ir sąskaitos už mobiliojo ryšio paslaugas. Detalia instrukcija, kaip naudojantis mobiliąja programėle „Mano BITĖ“, greitai ir patogiai sužinoti mokėtiną sumą ar apmokėti sąskaitą už „Bitės“ paslaugas, dalijasi išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlę „Mano BITĖ“ į savo telefoną galite parsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvės
  • Užsiregistravę ir prisijungę programėlėje telefono numeriu, galėsite peržiūrėti tik vieno numerio sąskaitą, tačiau negalėsite matyti kitų
  • Identifikavę save programėlėje mokėtojo kodu, Mobile ID (m. parašu) ar per el. banką galėsite matyti informaciją apie mokėjimo planus, peržiūrėti ir apmokėti visų numerių sąskaitas.
  • Užsiregistruoti ir prisijungti prie „Bitės“ savitarnos galite ir per interneto naršyklę, adresu https://mano.bite.lt/

„Prisijungę prie mobiliosios programėlės „Mano BITĖ“ galėsite patogiai valdyti visas savo sąskaitas vienoje vietoje. Čia taip pat matysite ir išnaudotų mobiliųjų duomenų kiekį bei pagal tai galėsite koreguoti savo naršymo internete įpročius“, – sako „Bitės Profas“ M. Vrubliauskas.

Kaip atsisiųsti ir pradėti naudotis „Mano BITĖ“ programėle?

Programėlę į savo išmanųjį telefoną galite atsiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ programėlių parduotuvės. Jei naudojatės „Android“ įrenginiu, atverkite „Google Play“ parduotuvę ir paieškos laukelyje įrašykite „Mano BITĖ“. Spauskite „Įdiegti“, po to – „Atidaryti“.

Jei naudojatės „iPhone“ telefonu, tada atverkite „App Store“ parduotuvę, spustelėkite ekrano apačioje esantį paieškos simbolį ir paieškos laukelyje įrašykite „Mano BITĖ“. Spustelėkite „Gauti“ (angl. Get) arba debesies simbolį, jei programėlę buvote atsisiuntę anksčiau, bet vėliau ištrynėte. Galiausiai pasirinkite „Atidaryti“ (angl. Open)“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Toliau, nepriklausomai nuo to, kokiu įrenginiu naudojatės, programėlės valdymas bus toks pat. Jei programėle naudojatės pirmą kartą, ją atvėrę užsiregistruokite, naudojant el. paštą. Suveskite prašomus duomenis. Pavyzdyje nurodytu atveju – el. pašto adresą ir slaptažodį, sudarytą bent iš 8 simbolių (raidžių ir skaitmenų).

Suvedę duomenis spustelėkite „Patvirtinti“. Atsivėrusiame lange pasirinkite, kokiu būdu norite būti identifikuojami programėlėje. Pasirinkę identifikavimą pagal mobiliojo telefono numerį, vėliau programėlėje matysite informaciją, susijusią tik su šiuo numeriu. Įveskite norimą telefono numerį ir spustelėkite „Toliau“. Iškart po to į telefoną gausite pranešimą su specialiu kodu – įveskite jį atsivėrusiame ekrano lange.

„Kitas žingsnis – sukurti keturių skaitmenų programėlės PIN kodą, kurį turėsite įvesti kaskart jungiantis prie programėlės. Du kartus įvedę sugalvotą kodą, spustelėkite „Toliau“. Jei telefone esate aktyvavę biometrinių duomenų apsaugas – tai veidas ir piršto antspaudai – funkciją, ją galėsite naudoti kaskart jungiantis prie „Mano BITĖ“ vietoj PIN kodo. Todėl spustelėkite „Įjungti“, – sako M. Vrubliauskas.

Prisijungę prie programėlės, iškart matysite einamojo mėnesio sąskaitą, informaciją apie mokėjimo planą ir einamąjį mėnesį išnaudotų duomenų kiekį telefone.

Kaip apmokėti sąskaitą už visas BITĖS paslaugas naudojant „Mano BITĖ“ programėlę?

„Prisijungę programėlėje tik telefono numeriu, negalėsite apmokėti sąskaitos už visas paslaugas, numerius, tik už vieną ‒ tą, su kuriuo prisijungėte. Tuo metu identifikavus savo tapatybę programėlėje mokėtoju kodu, Mobile ID (m. parašu) ar per el. banką, matysite detalesnę informaciją apie visas paslaugas ir turimus numerius“, – aiškina „Bitės Profas“.

Nusprendę prisijungti mokėtojo kodu, programėlėje turėsite įvesti mokėtojo kodą ir numerių grupės slaptažodį. Visus šiuos duomenis rasite „Bitės“ paslaugų teikimo sutartyje. Suvedę duomenis, spustelėkite „Toliau“, sukurkite PIN kodą ir pradėkite naudotis programėle.

„Atsivėrusiame lange matysite visų savo turimų telefono numerių bendrą einamojo mėnesio sąskaitą ir galėsite ją apmokėti. Taip pat galėsite peržiūrėti informaciją apie kiekvieną numerį, mokėjimo planą ir išnaudotų duomenų kiekį telefone. Be to, programėlėje matysite ir naujus, tik jums skirtus, asmeninius pasiūlymus iš „Bitės“, – sako M. Vrubliauskas.

Pasirinkę „Sąskaitos“, galėsite peržiūrėti praėjusių mėnesių sąskaitas. Norėdami apmokėti sąskaitą rinkitės „Mokėti“ ir pasirinkę savo banką galėsite tai lengvai ir greitai padaryti.

Jei dėl tam tikrų priežasčių atsisiųsti programėlės „Mano BITĖ“ negalite ar nenorite, interneto naršyklėje įveskite adresą ir atsivėrusiame lange pasirinkite, kokiu būdu norite prisijungti ar registruotis. Prisijungę rasite visą informaciją apie sąskaitas. Jas galėsite atsisiųsti į telefoną ar kompiuterį ir apmokėti. Savitarnoje taip pat matysite paskutinių 6 mėnesių sąskaitų išklotines.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: