„Bitės Profai“ rekomenduoja: geriausios programėlės mamoms

Ruošiantis Kalėdoms įprastai atsiranda itin daug darbų: juk reikia užbaigti senųjų metų darbus artėjant naujiems, sugalvoti kaip pradžiuginti artimuosius prie šventinio stalo bei nustebinti šeimos mažuosius. Ši Kalėdinė karštinė ypač vargina mamas, todėl „Bitės Profai“ dalinasi programėlėmis, kurios gali padėti lengviau pasiruošti Kalėdoms.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Su „Vinted“ programėle apsipirksite greičiau ir pigiau.
  • Naudodamiesi „Tasty“ programėle galėsite ieškoti pietų idėjų ir dalintis receptais.
  • Rūpintis vaikų saugumu internete ir gatvėje padės „BabyCam“ ir „Family Link“.
  • „Mindful Mamas“ ir „Calm“ programėlės – meditacijai ir efektyviam poilsiui.
  • Palengvinkite maisto produktų apsipirkimą su programėle „Keep“.
 

„Šventiniu laikotarpiu visi patiriame nemažai streso, o mamos su juo susidurti gali dar daugiau – juk reikia rūpintis vaikais, dovanomis. Laimei išmaniosios technologijos ateina į pagalbą – jos padės lengviau pasiruošti didžiausioms metų šventėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Daiktai iš antrų rankų – tvariau ir pigiau

Kiekviena mama žino – jei vaikui rūbas tiko praeitą savaitę, jis greičiausiai nebetiks ateinančią. Mažieji auga, greitai keičiasi ne tik jų ūgis, tačiau ir pomėgiai bei poreikiai. Todėl tam, kad nereikėtų vykti į prekybos centrą drabužių, avalynės ar žaislų, „Bitės Profas“ siūlo išbandyti internetinę daiktų ir drabužių mainų bei pardavimo platformą „Vinted“ (Android, iOS).

„Ši programėlė leis lengvai pirkti, parduoti ar mainyti daiktus su kitais programėlės vartotojais. Parduoti sau nebetinkamą ar įsigyti kito vartotojo daiktą prireiks vos kelių mygtukų paspaudimų, todėl tai užims daug mažiau laiko nei vykti į prekybos centrą. „Vinted” vartotojų parduodami drabužiai ar kiti daiktai yra ne tik gerokai pigesni už naujus, bet parduodami savo nusibodusį ir nebenaudojamą drabužį, suteikiate jam antrą gyvenimą. Vietoj to, jog drabužis ar žaislas būtų tiesiog išmestas, juo džiaugtis ir naudoti kasdien gali naujasis jų savininkas“, – teigia „Bitės Profas“.

Jei stinga pietų idėjų

„Visi žinome, kad mamos maistas pats skaniausias, tačiau net ir mamos gali pristigti idėjų, kaip nustebinti namiškius, o ypač mažuosius šeimos narius. Kad receptų paieška netaptų labiau varginantis procesas už maisto gaminimą, verta išbandyti „Tasty“ (Android, iOS) programėlę, kurioje gausu įvairių receptų, kurie skirti ne tik suaugusiems, bet ir mėgstami vaikų“, – sako Martynas Vrubliauskas.

Pačių mažiausiųjų, kurie tik pradeda pažinti skonių pasaulį, tėveliams „Bitės Profas“ rekomenduoja programėlę „Solid Starts“ (Android, iOS).

„Šioje programėlėje rasite visą reikalingą informaciją apie produktus: kaip juos paruošti, kokio amžiaus vaikams jie tinkami, kokia produkto tekstūra jį apdorojus bei alerginių reakcijų tikimybes. Programėle patogu naudotis, kadangi galite pasižymėti išbandytus produktus. Taip pat rasite įvairių vaizdo įrašų, kuriuose vaikai išbando produktus“, – dalinasi „Bitės Profas“.

Padės rūpintis vaikų saugumu namuose ir gatvėje

Patiems mažiausiems šeimos nariams reikia ypatingos priežiūros. Jei atlikdami namų ruošos darbus ar dirbdami nuotolinį darbą namuose, norite jaustis saugiau ir nuolat stebėti mažylį, „Bitės Profas“ siūlo išbandyti „BabyCam“ (Android, iOS) programėlę.

„Jei namuose turite mažai naudojamą telefoną ar planšetinį kompiuterį, su šia programėlę juos galite paversti stebėjimo kamera. Programėlė padės ne tik stebėti vaiką, tačiau ir užfiksuoti įvairias akimirkas, taip pat praneš, kada mažylis pabudo“, – sako „Bitės Profas“.

„Dažnai pirmasis vaiko telefonas jūsų atžalai būna jaudinantis ir labai laukiamas įvykis, tačiau tėvams šis etapas sukelia galvos skausmą. Jei norite būti užtikrinti dėl vaiko saugumo internete, jums verta išbandyti „Familly Link“ (Android) programėlę. Su šia programėle galėsite stebėti savo vaiko veiklą telefone, ne tik matyti, kokiomis programėlėmis yra naudojamasi, tačiau ir turėsite galimybė jas apriboti, taip kontroliuodami savo atžalos laiką, praleidžiamą prie telefono“, – dalinasi „Bitės Profas“.

Apie tai, kaip naudotis „Family Link“ programėle, plačiau galite rasti šioje „Bitės Profų“ paruoštoje instrukcijoje.

„Vaiko saugumas svarbus ne tik internete, tačiau ir kelionėje iš mokyklos. Programėle „Life360“ (Android, iOS) gali naudotis visa šeima. Šios programėlės pagalba galite stebėti vaikų ir kitų šeimos narių buvimo vietą realiuoju laiku bei gauti pranešimus, kai vaikai pasieks mokyklą ar grįš namo“, – sako Martynas Vrubliauskas.

Daugiau apie šias programėles ir kitus būdus, kaip matyti jums svarbių žmonių buvimo vietą bei kaip naudotis šiomis programėlėmis, galite rasti šioje Bitės Profų paruoštoje instrukcijoje.

Programėlės, kurios padės atsipalaiduoti ir pailsėti

Nuo namų ruošos ir vaikų priežiūros norinčioms atsipūsti mamoms „Bitės Profas“ siūlo išbandyti „Mindful Mamas“ (Android, iOS) ir „Calm“ (Android, iOS) programėles.

„Programėlėje „Mindful Mamas“ galima pasirinkti, ar esate būsima mama, ar jūsų atžalos jau ūgtelėjusios. Atsižvelgiant į vaikų amžių, programėlėje rasite įvairių patarimų, kaip atsipalaiduoti ir pailsėti – pagerinti miego kokybę, sumažinti patiriamą stresą ar pasisemti teigiamų minčių ir motyvacijos. Nors ši programėlė yra mokama, ją nemokamai galima išbandyti 14 dienų, – sako „Bitės profas“.

„Programėlė „Calm“ skirta nusiraminimui ir streso mažinimui. Joje gausu naudingų patarimų, kurie padės greičiau užmigti, nurodys kaip atlikti kvėpavimo pratimus, kurie leis atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios dienos“, – dalinasi Martynas Vrubliauskas.

Programėlės pirkinių ir darbų planavimui

Vaikais ir namais besirūpinančioms mamoms „Bitės Profas“ siūlo išbandyti programėlę „Keep“ (Android, iOS), kuri padės nepamiršti svarbių darbų ar pirkinių.

„Ši programėlė leis pasižymėti įvairius priminimus ar užrašus, sudaryti sąrašus pirkiniams ir darbams, ji turi labai naudingą funkciją – suteikia galimybę nusistatyti priminimus pagal jūsų esamą vietą. Tai reiškia, jog nusistatę priminimą ir nurodę vietą žemėlapyje, pranešimą apie priminimą gausite tada, kai nuvyksite į pažymėtą vietą. Labai patogu, jos ši programėlė veikia ir su „WearOs“ operacine sistema, todėl programėle gali naudotis išmaniųjų laikrodžių vartotojai. Tai labai patogu, kadangi apsipirkinėjant nereikės telefono laikyti rankose ir pažymėti į krepšelį jau įdėtą prekę galėsite laikrodyje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: