„Diablo Immortal“ žaidimas: kaip pasiekti aukštesnį lygį greičiau ir kiti patarimai

„Diablo Immortal“ ‒ šiais metais išleistas žaidimas, kuris yra „Diablo“ serijos dalis. Daugelį stebina tiek jo aukšto lygio grafika, tiek istorija, kuri vyksta po „Diablo II“, bet prieš „Diablo III“ įvykius. Tam, kad žaidėjams būtų lengviau suprasti, ką ir kaip daryti, norint pasiekti kuo aukštesnį „Diablo Immortal“ lygį greičiau, „Bitės Profai“ pristato patarimus ir gudrybes.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Diablo Immortal“ ‒ 2022 m. pasirodęs žaidimas, kurio „Diablo“ serijos mėgėjai nekantriai laukė.
  • Tam, kad žaidime pasiektumėte aukštesnį lygį, vykdykite pagrindines, o ne papildomas užduotis. Taip pat kasdien susirinkite apdovanojimus.
  • Kitas patarimas ‒ susirinkite žaidime siūlomus daiktus ir atlikite kasdien pateikiamas užduotis.
  • Nepamirškite savo pažangą sekti kodekse, rinkti monstrų esencijų, dalyvauti reiduose ir vykdyti tiek „Bounties“, tiek „Elder rifts“ užduotis.

„Diablo Immortal“ žaidėjai turi pasirinkti veikėją iš 6 klasių: barbarų, burtininkų, vienuolių, nekromantų, demonų medžiotojų ar kryžiuočių, ir jį valdyti. Pagrindinis žaidimo tikslas ‒ rasti ir sunaikinti paslėptas Pasaulio akmens (angl. Worldstone) nuolaužas tam, kad būtų sutrukdyta prakeiksmo valdovui Skarnui sunaikinti Šventyklos pasaulį“, – pasakoja „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Ką daryti pirmiausia, norint pasiekti aukštesnį lygį greičiau?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Vienas iš greičiausių būdų, kaip pasiekti aukštesnį lygį (angl. level) žaidime „Diablo Immortal“ ‒ vykdyti visas pagrindines, o ne papildomas užduotis.

„Vykdant pagrindines užduotis reikia neaplenkti nei vieno priešo ir pasistengti įveikti visus, kurie pasitaiko kelyje. Papildomų užduočių ieškojimas ir vykdymas taip pat gali padėti pasiekti aukštesnį lygį. Vis dėlto, jei jūsų dėmesys bus skiriamas pagrindinės istorijos užduočių vykdymui, aukščiausią, t. y. 60, lygį pasieksite žymiai greičiau ir galėsite pereiti prie kito etapo“, ‒ sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Anot M. Vrubliausko, kitas etapas ‒ „Paragon“ lygio kėlimas, kuris leidžia žaidėją ir jo galias toliau tobulinti net ir pabaigus vykdyti visas pagrindines istorijos misijas ir užduotis.

Kas gali padėti pasiekti aukštesnį lygį papildomai?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Būtinai kasdien susirinkite apdovanojimus, kuriuos jums pasiūlys, kad sustiprintumėte turimus daiktus ir surinktumėte naujus reikalingus elementus.

„Yra daugybė kasdien siūlomų apdovanojimų, kuriuos reikia susirinkti įvairiose žaidimo meniu vietose. Jei jame seksite raudoną tašką, lengvai juos visus rasite. Šie apdovanojimai ir patobulinti daiktai padės padaryti jūsų žaidėją dar galingesnį, todėl kas kartą susirinkus šiuos apdovanojimus bus lengviau kovoti su monstrais ir bosais“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Pasak eksperto, kuo daugiau ir greičiau priešų įveiksite patobulėję, tuo daugiau ir greičiau patirties taškų, reikalingų pasiekti aukštesnį lygį, gausite. Svarbiausia ‒ apdovanojimai nemokami.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Koks kovos būdas padės gauti daugiau patirties taškų?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Kartais žaidime prie visų žaidėjo kovos įgūdžių atsiras papildomas simbolis, leidžiantis naudoti specialų, tik to žaidėjo klasei būdingą, kovos būdą. Jis atsiras nužudžius pakankamai monstrų, naudojant pagrindinį kovos būdą.

„Atsiradus šiam kovos įgūdžiui neskubėkite jo panaudoti ir išlaukite tinkamo momento, kol jus apsups pakankamai priešų. Kuo jų daugiau nukausite iš karto, tuo daugiau patirties taškų, reikalingų keliant lygį, ir premijų gausite. Rezultatą ‒ kiek žalos padarėte priešams ir kiek jų nugalėjote, parodys raudonas pranešimas, atsiradęs ekrano apačioje“, ‒ sako M. Vrubliauskas.

Anot „Bitės Profo“, išskirtinis kovos būdas taip pat gali puikiai pasitarnauti kovojant prieš stiprius bosus.

Kaip lengviau rinkti daiktus ?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Atnaujinus ekipuotę, jūsų žaidėjas taps stipresnis ir galingesnis, o tai jums padės greičiau tobulėti. Dažnai atnaujindami savo įrangą ir daiktus, galite daug greičiau ir lengviau pasiekti aukštesnį lygį.

„Po kiekvienos įvykdytos užduoties nepamirškite pasitikrinti savo inventoriaus meniu viršutiniame dešiniajame kampe. Tai ne tik leis pamatyti, ar gavote naujų, naudingų daiktų ir įrangos, bet ir suprasti, ar inventoriuje dar užtenka vietos naujiems radiniams“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Norint nepraleisti ir nepalikti svarbių daiktų ar sutaupyti laiko, žaidimo nustatymuose galite įsijungti jų automatinį surinkimą (angl. auto pick up), kuris įprastai būna išjungtas. Beje, galite pasirinkti, kad automatiškai būtų surenkami tik tam tikri daiktai pagal jų retumą.

Rekomenduojama kaupti ir rinkti viską, nes nereikalingus daiktus galite nešti kalviui, kuris juos perdirbs į tam tikrus elementus, reikalingus kitų daiktų tobulinimui, o jų niekada nebūna per daug.

Ką daryti, jei užstrigote pagrindinio siužeto linijoje?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Kodeksas (ang. Codex) tikriausiai yra viena iš svarbiausių žaidimo funkcijų, nes čia galite sekti visą savo pažangą „Diablo Immortal“ žaidime. Čia galite patikrinti, kokias užduotis jau įvykdėte ir ką praleidote.

„Kodekso užduotys ir pasiekimai įprastai yra suskirstyti į daug sričių, esančių visame „Diablo Immortal“ pasaulyje. Čia taip pat galite patikrinti, ar yra tam tikrų šalutinių ar paslėptų užduočių, kurias dar turite atrasti“, ‒ teigia M. Vrubliauskas.

Jei įstrigote pagrindinėje siužeto linijoje, visada galite grįžti ir pabandyti įvykdyti visas kitas užduotis, po kurių įgysite patirties. Ji padės keliauti toliau.

Kas yra „Bounties“ ir kaip išnaudoti „Horadric Alter“?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

„Horadric Alter“ yra „Diablo Immortal“ žaidimo objektas, esantis kiekviename mieste. Jame galite rinkti skirtingus monstrus, kuriuos iki šiol nugalėjote, ir sužinoti daugiau apie jų istoriją. „Horadric Alter“ labiau žinomas kaip „Bestiarija“ (angl. Bestiary) ‒ knyga apie įvarius monstrus ir demonus.

„Knygos funkcija bus atrakinta, kai įvykdysite užduotį vietovėje, pavadinimu „Tamsus miškas“ (angl. Darkwood). „Bestiarija“ pildymas yra gan paprastas: nužudžius monstrus iš jų iškrenta jų esencija, (angl. monstrous essence), švytinti auksu“, ‒ pastebi „Bitės Profas“.

Kai surinksite 10 vienetų monstrų esencijos, pateikite juos „Bestiarijai“ arba kitaip "Horadric Alter", kuri suteiks jums daug patirties taškų ir kitų gėrybių. Nėra prasmės laikyti ir kaupti monstrų esenciją, tad kai tik surinksite reikiamą, t. y. 10 vnt., kiekį, nedelsdami jį pateikite, kad galėtumėte pradėti rinkti iš naujo.

„Norėdami būti kiek įmanoma produktyvesni, monstrų esencijas rinkite vykdydami „Bounties“ užduotis. Šių užduočių lentą rasite „Westmarch“ vietovėje. Iš karto galėsite vykdyti keturias užduotis, kurios atliekamos vienoje vietovėje. Įprastai užduotis sudaro tam tikras skaičius monstrų, kuriuos reikia nužudyti, o kartais reikia dar ir surinkti iš jų iškritusius daiktus“, ‒ sako M. Vrubliauskas.

Kai atliksite visas keturias užduotis, atvykę į tą pačią vietą, šalia „Bounties“ lentos, iš šalia esančio veikėjo gausite įvairių daiktų ir elementų bei galimybę vykdyti kitas keturias „Bounties“ užduotis.

Kaip reidai ir „Elder rifts“ gali padėti greičiau pasiekti aukštesnį lygį?

Visos autorių teisės, susijusios su žaidimu „Diablo Immortal“, priklauso JAV kompiuterinių žaidimų kūrimo ir platinimo įmonei BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.

Reidai visada buvo „Diablo“ serijos išskirtinis ženklas. Juose dalyvauja grupė, kurią sudaro nuo keturių iki aštuonių žaidėjų, žudantys demonų ordas, kad įgytų apdovanojimus ir patirties taškus.

„Diablo Immortal“ reidų aspektą kiek pakeitė ‒ dabar žaidimas siūlo tik vienos konkrečios zonos reidus, kurie nekeičia žemėlapių ar monstrų vietų.

„Geriausia šiuos reidus atlikti grupėje iki 4 žaidėjų, kad monstrai ir bosai būtų įveikiami sunkiau. Taip išaugs tikimybė gauti daugiau patirties taškų, o kartais gal net ir itin retą įrangą, kuri žaidėjui suteiks papildomų galių arba sustipins jau turimas“, ‒ teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„Elder rifts“ yra atnaujinta klasikinio „Diablo“ dalis-užduotis. Tam, kad ten patektumėte, reikia įžengti į portalą, esantį miesto viduryje ir nužudyti kuo daugiau priešų, kol baigsis tam skirtas laikas. Nugalėję bosą ‒ tarpeklio apsauginį (angl. rift guardian), būsite apdovanoti auksu ir daiktais. Patarimas norint kaip įmanoma greičiau pasiekti bosą - ieškokite mėlynai švytinčių monstrų.

Tam, kad sutaupytumėte laiko ir iškart galėtumėte vykdyti dar vieną „Elder rifts“ iššūkį, nugalėję bosą iškart iškeiskite visus nereikalingus daiktus kalviui į įvarius elementus. Tokiu būdu juos lengvai sukaupsite ateičiai ir sutaupysite vietos savo inventoriuje naujiems daiktams.

„Atlygio suma priklauso nuo kristalų (angl. crests) ‒ tam tikro elemento, kurį nemokamai gaunate kiekvieną dieną. Per vieną kartą jų galima pridėti iki trijų. Kristalai suskirstyti į kategorijas: reti duoda šiek tiek galingesnių daiktų, o legendiniai suteikia didesnę tikimybę, kad iš sėkmingai nugalėto boso iškris daugiau legendinių daiktų su ypatingomis galiomis“, ‒ pasakoja M. Vrubliauskas.

Jeigu dar neišbandėte „Diablo Immortal“ ir perskaitėte šiuos patarimus, dabar jums bus daug lengviau juo mėgautis. Atsisiųsti šį žaidimą galite čia.

Jei esate žaidimų entuziastas, jums taip pat gali būti įdomu sužinoti apie TOP 5 geriausius „Xbox Series X/S“ žaidimus, kuriuos pristato „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: