Reikšmingas „ChatGPT“ atnaujinimas: gali aukštu balu išlaikyti net advokatūros egzaminą

Interneto sensacija tapusį dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“ papildė reikšmingas atnaujinimas. „OpenAI“ išleido pokalbių roboto „GPT-4“ versiją – nuo šiol pokalbių robotas veiks dar tiksliau ir įspūdingiau – gebės pasiūlyti receptą iš jūsų šaldytuvo turinio ar aukštu balu išlaikyti net advokatūros egzaminą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Interneto sensacija tapusį dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“ papildė atnaujinimas.
  • Dėl atnaujinimo „ChatGPT“ geba atlikti sudėtingesnes užduotis nei anksčiau, pavyzdžiui, aukštesniu balu išlaikyti egzaminą ar pasiūlyti receptą iš jūsų šaldytuvo turinio.
  • Nuo šiol robotas galės kurti dar tikroviškesnius tekstus, o nuo ankstesnės versijos skiriasi tuo, kad programa priims ne tik tekstines užklausas, bet ir vaizdinius šaltinius.
  • Kol kas šis atnaujinimas prieinamas tik mokamą „ChatGPT Plus“ versiją naudojantiems žmonėms JAV.

„Išbandant naują „GPT-4“ versiją, programa atliko įvairius testus, kurių rezultatai nustebino. Pokalbių robotas išlaikė net advokatų kvalifikacinį egzaminą, teisės mokyklos priėmimo testą, stojamuosius matematikos ir kalbinius egzaminus. Iš visų testų, programa surinko ne mažiau 88 procentų“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kas naujo „GPT-4“ versijoje?

Anot išmaniųjų įrenginių eksperto, programos atnaujinimas leis generuoti dar tikslesnius, kūrybiškesnius ir įžvalgesnius atsakymus į bet kokį pateiktą klausimą. Be to, programa nuo šiol supranta ne tik tekstą, bet ir vaizdus – pateikus nuotrauką, robotas ją išanalizuoja ir pateikia atsakymą į užduotą klausimą.

„Pavyzdžiui, įkėlus savo šaldytuvo turinio nuotrauką, programa ne tik įvardins, kokie produktai matomi, tačiau paprašyta ir sukurs receptą iš jūsų turimų produktų ir pateiks išsamius nurodymus, kaip gaminti“, – sako „Bitės Profas“.

Atnaujinta programa ne tik gali atpažinti objektus nuotraukose, tačiau ir atsakyti, kas įkeltame vaizde atrodo neįprasta, juokinga ar pan.

„Programa analizuoja ne tik nuotraukas, bet ir kitus vizualiai pateiktus duomenis – diagramas, žemėlapius. Kai tik naujoji versija taps prieinama Lietuvoje, turėsime neįtikėtinai pažangų įrankį, galintį palengvinti daugybę užduočių kasdien – nuo idėjos, ką pasigaminti vakarienei iki sudėtingo programinio kodo sugeneravimo“, – aiškina M. Vrubliauskas.

Anot M. Vrubliausko, „GPT-4“ versiją jau naudoja ir kitos programos, tarp jų – kalbų mokymosi programėlė „Duolingo“, kuri dėl atnaujinimo galėjo įdiegti naują kalbų mokymosi pakopą.

Naujoji „GPT-4“ versija kol kas yra prieinama tik JAV vartotojams, įsigijusiems mėnesinę „ChatGPT“ prenumeratą, kainuojančią 20 JAV dolerių.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: